Atsiliepimai apie concordia

CONCORDIA
(184)

Aktyvus: prieš 3 mėnesius

Viso skelbimų: 11806

Parduota: 2081

Nupirkta: 44

Tapo nariu: prieš 7 metus

Miestas: Ukmerge

Atsiprašome, kol kas vyksta turgelio knygynėlio pertvarkos darbai ir nėra galimybių parduoti knygų. Internetu parduodame tik knygas, kurios yra suvestos sena.lt sistemoje. Jei norite rasti daugiau knygų, prašome apsilankyti gyvai Vienuolyno g. 10, Ukmergė (šalia IKI prekybos centro).
-----------------------------------------------------------------------------------


ŠIUO METU SIUNČIAME TIK PER PAŠTOMATUS (OMNIVA, LP EXPRESS, DPD).

DĖMESIO: laikinai stabdome mažos vertės knygų siuntimą paštomatais ir pan. Siunčiame tik knygą arba knygas, kurios (ių) vertė ne mažesnė kaip 10 Eur. Mažos vertės knygas galima atvykti atsiimti patiems į Ukmergės skruzdėlyną (pagal susitarimą) arba rinktis daugiau knygų, kurių vertė susidarytų 10 ir daugiau eurų. Atsiprašome už nepatogumus.


Siuntimas:
Omniva, LP express, DPD: 2 eur. (standartinis dydis).

Siunčiant didelius siuntinius: siuntimas: 3 eur.

Siunčiant iš paštomato namų adresu: DPD: 4.40 eur, LP express: 8 Eur.

Į užsienį siuntimas per DPD: nuo 22.49 eur.

Nurodžius ne paštomato adresą, o sumokėjus kaip už paštomatą, siuntinys bus išsiųstas tuo adresu esančiu artimiausiu paštomatu mūsų nuožiūra :)

Esant dideliam knygų užsakymui, galime reikalauti išankstinio bent dalinio apmokėjimo, kad būtume tikri, kad surinkus knygas, nepersigalvosite. Renkant daug knygų, galime užtrukti ilgesnį laiką.

Esant dideliam užsakymui (daugiau kaip 50 eur (be siuntimo)) siunčiame ir per Lietuvos paštą. Perspėjame, kad siuntimas per paštą gali ilgokai užtrukti.

Knygas išsiunčiame tik gavę apmokėjimą. Mokėti į banko sąskaitą arba per Paypal. Jokiais kitais mokėjimo metodais ir būdais neužsiimame.

Turime ir fizinęparduotuvę, taip vadinamą blusturgį, kuris yra Vienuolyno g. 10, Ukmergėje: https://www.facebook.com/blusturgisukmerge/, todėl visas knygas galite surasti ir ten.

Atkreipiame dėmesį, kad knygų kaina blusturgyje ir internete gali skirtis, ir nebūtinai sutapti.

Prieš važiuodami į turgelį, būtinai paskambinkite: +370 682 62406 , nes dirbame tik nuo 10 iki 15 val., išskyrus pirmadienį. Per sena.lt sistemą ir el. paštu, jei reikia skubiai, neklauskite, nes ne visada turime galimybę tikrinti paštą.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad knygomis prekiaujame ir gyvai, todėl kartais internete skelbiamos knygos jau gali ir nebūti. Jei ieškote konkrečios knygos, nevažiuokite nepasitikslinę ar ji tikrai yra.

Atsiprašome, bet ne visada galime operatyviai ir greitai išsiųsti knygas. Tai gali užtrukti iki 10 dienų.

Nepergyvenkite, jei ilgai neatsakome žinutėmis, nes dažniausiai galimybę prisijungti prie sistemos turime tik savaitgaliais. Jei sandorį patvirtinome, reiškiasi viskas gerai ir knygą gausite. Jei visgi net per dvi savaites negavote knygos ir iš mūsų jokių žinių, praneškite pranešimu, nes galbūt tarp laiškų užsimetė žinutė ir paprasčiausiai pasimiršo arba pasimetė užsakymas.

Prašome informaciją apie tai kur siųsti ir kam, rašyti sena.lt žinutėse, o ne bankinio pavedimo laukeliuose.

Mokėdami, paskirties laukelyje labai prašome nurodyti knygos pavadinimą arba savo sena.lt vartotojo vardą, nes nenurodžius paskirties, labai sunku atsekti kas sumokėjo. Būtinai praneškite, kad sumokėjote, nes sąskaitos netikriname, ir nepamirškite nurodykite kam ir kur siųsti bei savo tel. numerio.


Atkreipiame dėmesį, kad knygos nėra labai geros kokybės, gali būti ir pasitepusių puslapių, ir su autografais, ir prirašytos, ir antspauduotos,. Paprastai kokybė matoma nuotraukoje. Jei nurodyta būklė Patenkinama vadinasi gali būti pageltę, pasitepę puslapiai, aptrintas viršelis ar kitaip pažeista prekinė išvaizda, tačiau pati knyga skaitymui tinkama. Jei prie knygos nurodyta Prasta, vadinasi knygoje gali trūkti puslapių, gali būti suplyšusi, stipriai sutepta. Gera būklė - knyga geros būklės, gali šiek tiek būti pageltę puslapiai, pasitepę, pasilankstę, bet labai nežymiai.

Atkreipiame dėmesį,kad dovanoms mūsų knygos netinka, nebent būtų nurodyta prie knygos kitaip ir jos būklė būtų Puiki.

prieš 3 mėnesius
Viskas puikiai! Ačiū!
prieš 11 mėnesių
prieš 1 metus
prieš 1 metus
Puiku
prieš 1 metus
prieš 1 metus
prieš 1 metus
prieš 1 metus
prieš 1 metus
Neatsako į žinutes, nors jas peskaito.
prieš 1 metus
Prieš tris savaites užsakiau keletą knygų. Gavau pažadą, kad tas knygas suras ir atsiųs. Iki šiol negavau, kaip negavau, deja, ir atsakymo (per dvi su puse savaitės) į pakartotinius užklausimus. Užsakymo atsisakiau.
prieš 1 metus
puikiai
prieš 1 metus
prieš 1 metus
Malonus bendravimas, greitas aptarnavimas ir didelis asortimentas.
prieš 1 metus
prieš 1 metus
Iš šios pardavėjos pirkau knygas jau antrą kartą. Noriu pasidžiaugti, kad vėl viskas buvo atlikta labai profesionaliai. Visos pirktos knygos visiškai atitiko skelbimų aprašymus. Siuntinyje knygos supakuotos tvarkingai. Labai mandagus ir informatyvus bendravimas. Šaunu turėti reikalų su tokiu žmogumi. Visiems labai rekomenduoju.
prieš 1 metus
Ačiū. Viskas vyko sklandžiai. Sėkmės.
prieš 1 metus
Ačiū. Viskas vyko sklandžiai. Sėkmės.
prieš 1 metus
prieš 1 metus
Knyga atkeliavo tvarkinga. Viskas gerai.
prieš 1 metus
Viskas sklandžiai ir paprastai