concordia

concordia
Paskutinis prisijungimas: prieš 5 val.
Viso knygų: 8,685
Registruotas: prieš 5 metus
Miestas: Ukmergė
Papildoma informacija:
Siunčiame tik per LP Express, Omniva, DPD paštomatus (siuntimo kaina nuo 2 eur, priklausomai nuo siuntinio dydžio ir paštomato). Siunčiant iš paštomato į Jūsų nurodytą adresą: siuntimas 4 Eur (DPD paštomatu 4 eur, LP express - 8 eur). Nurodžius ne paštomato adresą, o sumokėjus kaip už paštomatą, siuntinys bus išsiųstas tuo adresu esančiu artimiausiu paštomatu mano nuožiūra :)

Esant dideliam užsakymui (daugiau kaip 15 eur (be siuntimo)) siunčiame ir per Lietuvos paštą (arba susidarius daugiau užsakymų). Siuntimas į užsienį: + nuo 10 eur (priklausomai nuo knygos svorio, dydžio ir šalies).
Knygas išsiunčiame tik gavę apmokėjimą. Mokėti į banko sąskaitą arba per Paypal. Jokiais kitais mokėjimo metodais ir būdais neužsiimame.

Turime ir fizinę "parduotuvę" taip vadinamą blusturgį, kuris yra Kauno g. 29, Ukmergėje: http://www.vilkmerge.eu/skruzdelyno-turgelis/, todėl visas knygas galite surasti ir ten. Atkreipiame dėmesį, kad knygų kaina blusturgyje ir internete gali skirtis, ir nebūtinai sutapti.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad knygomis prekiaujame ir gyvai, todėl kartais internete skelbiamos knygos jau gali ir nebūti. Jei ieškote konkrečios knygos, nevažiuokite nepasitikslinę ar ji tikrai yra.

Atsiprašome, bet ne visada galime operatyviai ir greitai išsiųsti knygas. Tai gali užtrukti iki 7 dienų. Nepergyvenkite, jei ilgai neatsakau žinutėmis, nes dažniausiai galimybę prisijungti prie sistemos turiu tik savaitgaliais. Jei sandorį patvirtinau, reiškiasi viskas gerai ir knygą gausite. Jei visgi net per dvi savaites negavote knygos ir iš manęs jokių žinių, praneškite pranešimu, nes galbūt tarp laiškų užsimetė žinutė ir paprasčiausiai pasimiršo arba pasimetė užsakymas.

Prašome informaciją apie tai kur siųsti ir kam, rašyti sena.lt žinutėse, o ne bankinio pavedimo laukeliuose. Taip pat prašome didžiosiomis raidėmis aiškiai nurodyti į kokį paštomatą (LP EXPRESS, OMNIVA ar DPD siųsti).

Mokėdami, paskirties laukelyje labai prašome nurodyti knygos pavadinimą arba savo sena.lt vartotojo vardą, nes nenurodžius paskirties, labai sunku atsekti kas sumokėjo.

Jei reikia daugiau tos pačios knygos, klauskite, nes nemažai knygų turime ne po 1 egzempliorių.

Atkreipiame dėmesį, kad knygos nėra labai geros kokybės, gali būti ir pasitepusių puslapių, ir su autografais, ir prirašytos, ir antspauduotos. Paprastai kokybė matoma nuotraukoje. Jei nurodyta būklė Patenkinama vadinasi gali būti pageltę, pasitepę puslapiai, aptrintas viršelis ar kitaip pažeista prekinė išvaizda, tačiau pati knyga skaitymui tinkama. Jei prie knygos nurodyta Prasta, vadinasi knygoje gali trūkti puslapių, gali būti suplyšusi. Gera būklė - knyga geros būklės, gali šiek tiek būti pageltę puslapiai, pasitepę, pasilankstę, bet labai nežymiai.

Atkreipiame dėmesį,kad dovanoms mūsų knygos netinka, nebent būtų nurodyta prie knygos kitaip ir jos būklė būtų Puiki.

Išsirink keletą knygų iš vieno pardavėjo ir sutaupyk - už siuntinį mokėk mažiau.

Rasta knygų: 8,685