Sena: Suteik daiktams naują gyvenimą
Prisijungti
Sena atsinaujino. Kviečiame pasižvalgyti.
4.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
Būklė:
Labai gera
ISBN kodas:
Nenurodytas
Leidimo metai:
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Šioje knygoje – tai tik dalelė tų rašinių, kurie atsirado per pastarąjį pusšimtį metų ir buvo išblaškyti po įvairius leidinius arba neskelbti, specialiai rašyti atsiminimų puslapiai, kurie padėjo užpildyti išgyvenimų momentus.

Knygos straipsniai sugrupuoti į tris skyrius, kurie paryškina autoriaus dalyvavimą muzikiniame gyvenime. Pirmasis skyrius „Po Lietuvos ir muzikinės kultūros padange”. Tai per 70 didesnių ar mažesnių straipsnių apie Lietuvos muzikus, taip pat apie mūsų tautiečius, su kuriais knygos autorius daugelį metų bendravo arba tebebendrauja, rodydamas ypatingą pagarbą jų prasmingos veiklos pasireiškimams. Pagaliau, nemaža vietos skiriama Lietuvos muzikų rėmimo fondo įvairiausiems renginiams, koncertų ciklams, festivaliams („Druskininkų vasara su M.K.Čiurlioniu”, „Sugrįžimai” ir kt.).

Antrasis skyrius – „Radijo ir televizijos baruose”. Jis su gana plačiais, niekur kitur neskelbtais atsiminimais, straipsniais apie specifinę sritį, į kurią buvo „nardinamas” dažnas redaktorius, nes radijo ir televizijos laidų organizavimas nuo jo ir prasidėdavo. Čia ryškėja platūs knygos autoriaus kontaktai su įvairių šalių muzikais, kurie atvykdavo į Lietuvą.

Knygos trečiasis skyrius – „Žodžiai išėjusiems”. Tai trumpučiai, Amžinybėn išėjusių muzikų paminėjimai, jų darbų svarbos priminimai Lietuvos muzikinei kultūrai. Ir visa tai – beveik 100 puslapių, po kurių – pavardžių rodyklė.

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (18736)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (14)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (7546)