Sena: Suteik daiktams naują gyvenimą
Prisijungti
Sena atsinaujino. Kviečiame pasižvalgyti.

Saviugdos vadovas

Julie Starr
11.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
Būklė:
Labai gera
ISBN kodas:
9789955460909
Leidimo metai:
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Mes visi gimstame turėdami tam tikrą gebėjimą ugdyti, o norint tapti puikiu saviugdos specialistu, svarbiausia suvokti savo stipriąsias puses ir jas išlavinti.
Nesvarbu, ar saviugda yra jums visiškai naujas dalykas, ar jau kurį laiką tai praktikuojate, Saviugdos specialisto vadove pateikiama informacija, priemonės ir technikos pakylės jūsų gebėjimą ugdyti į kitą lygmenį.
Knygoje pateikiami principai ir taisyklės, kuriomis remiasi saviugda, jame pažingsniui aprašomas realus saviugdos procesas, nurodomi nauji būdai reikiamiems įgūdžiams lavinti.
Knyga bus be galo įdomi tiek patyrusiems saviugdos specialistams, tiek naujokams. Pradedant pagrindiniais klausymosi įgūdžiais, ir baigiant sandorių sudarymu bei tikslų nustatymu – viską rasite čia.
Saviugda išties yra be galo vertingas dalykas. Tai procesas, suteikiantis žmonėms galimybę kurti pokyčius besimokant. Procesas, kurio metu žmonės tampa didesni, padaro daugiau, siekia daugiau ir – kas svarbiausia – bendradarbiauja daugiau.

Apie autorių

Julie Starr yra didžiai vertinama saviugdos specialistė ir konsultantė, turinti daug saviugdos darbo patirties. Įkūrusi Starr Consulting, ji darbuojasi skatindama aktyviau taikyti saviugdą verslo aplinkoje. Jos metodai, modeliai ir požiūris plėtoja puikios saviugdos praktiką visame pasaulyje.

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (3185)
regsava1
(1047)
3185 prekės
Pardavėjas - ekspertas

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (3)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (4609)