Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Mamos žinynas

Algimantas Vingras
2.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
9955478047
Leidimo metai:
Būklė:
Labai gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Ši knyga skirta įvairaus amžiaus vaikus auginančiai šeimai. Joje išsamiai ir kartu glaustai nurodomos dažniausiai pasitaikančių ligų priežastys, paaiškinami jų profilaktikos klausimai. Staiga susirgus vaikui ar ištikus nelaimei pirmieji šalia vaiko esantys ir galintys jam padėti yra tėvai. Todėl pirmųjų minučių ar valandų jų pagalba labai svarbi. Tėvai turėtų nepasimesti ir žinoti, kaip atpažinti sutrikimą, kaip padėti vaikui, kol atvyks gydytojas ar greitoji medicinos pagalba. Labai svarbu, kad tėvai žinotų, kokie pavojai vaikų tyko namuose ar juos supančioje aplinkoje, kaip išvengti skaudžių nelaimių, o joms ištikus – kaip suteikti pagalbą. Daug dėmesio skiriama vaiko iki vienų metų priežiūrai, specifinei infekcinių ligų profilaktikai ir teisingai bet kurio amžiaus vaikų mitybai.

Knygoje supažindinama su dažniausiomis vaikų neurologinėmis ligomis – epilepsija, galvos skausmais, svaigimais, traumomis, alpimais, miego sutrikimais, meningitu, encefalitu, rašoma apie raidos sutrikimus – cerebrinį paralyžių, autizmą, protinį atsilikimą, hiperaktyvumą ir dėmesio sutrikimą, psichiatrinius sutrikimus – depresiją, nervinę anoreksiją, tikus, mikčiojimą.

Žinyne pateikiama svarbiausia informacija, kuri bus „greitoji pagalba“, padedanti tėvams suprasti, kaip jaučiasi jų vaikas, kas gali slypėti už jo elgesio, pavyzdžiui, mušimosi, melavimo, neklusnumo, ir kaip ieškoti tinkamo sprendimo. Gali būti, kad to visiškai pakaks šiltam emociniam ryšiui su savo vaiku kurti ar atnaujinti. O gal tai, ką perskaitysite, sukels naujų klausimų ir įkvėps ieškoti daugiau žinių arba suprasite, kad yra dalykų, kuriuos paaiškinti gali tik specialistas. Tikimės, kad „Mamos žinynas“ bus tėvų pagalbininkas, suteikiantis svarbiausių žinių tuomet, kai jų labiausiai reikia, ir pasufleruojantis, kada laikas padėti knygą į šoną ir pasitarti su specialistu.

Ligų, simptomų, problemų ir kitų klausimų išdėstymas abėcėlės tvarka padės tėvams greitai atrasti tai, ko tuo momentu labiausiai reikia.

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (17)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (70)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (4781)