Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Sėkmingo investuotojo asmeniniai finansai

22.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
9789955997429
Leidimo metai:
Būklė:
Labai gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Per pastarąjį ketvirtį amžiaus parašęs daugiau nei tūkstantį straipsnių apie asmeninius finansus į Wall Street Journal, atsakęs į dešimtis tūkstančių skaitytojų užklausų ir elektroninių laiškų, Jonathanas Clementsas tapo vienu geriausių pasaulyje finansų specialistų, mačiusių begales situacijų, kaip žmonės patys save nuskurdina. „Sėkmingo investuotojo asmeniniai finansai“ yra visos šios patirties, finansinių klausimų ir atsakymų į juos santrauka: tai 21 patarimas, kaip paprastiems žmonėms galima užsidirbti pinigų.

Štai kaip apie asmeninių finansų valdymą knygoje kalba pats Jonathanas Clementsas:

Nenoriu teigti, kad prieš priimdami bet kokį sprendimą turėtume sustoti ir apmąstyti jo pasekmes asmeniniams finansams, tačiau privalome pasirūpinti, kad mūsų finansai ir visos kitos gyvenimo sritys eitų koja kojon, o tai reiškia, kad turėtume atsakingiau leisti savo laiką ir pinigus.

Svarbiausia yra siekti, kad pinigai palengvintų mūsų gyvenimą, o ne jį apsunkintų. Nesakau, kad tai paprasta. Kai rinkose kyla panika, mūsų sprendimai gali tapti paniški, spontaniškai investuoti pinigai gali sužlugdyti kaupimo planus, o jei mums rūpi prestižas, greičiausiai įsigysime per didelį namą ir per brangų automobilį.

Po 2008 ir 2009 m. finansų nuosmukio atėjo metas atsisakyti iliuzijų ir tų sprendimų, kurie atrodo stebuklingi, verčiau prisiminkime kelias paprastas tiesas. Turtingi pernakt netapsime, tačiau jei atsakingai valdysime pinigus, palaipsniui galėsime susikrauti kapitalą ir (o tai dar svarbiau) pasieksime finansinę ramybę.

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (41)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (3807)