Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Bitonomija. Įvadas į pirmą milijoną internetu

Benediktas Gylys
3.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
9786090129654
Leidėjas:
Leidimo metai:
Būklė:
Gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Bitonomija – tai interneto bitų suteikiama laisvė, autonomija. Tai galimybė nepriklausomai nuo kreivo giminės medžio, stalčiuje dūlančio diplomo ar dviženklį skaičių siekiančios banko sąskaitos pradėti grumtis dėl interneto pelno dievų malonės.

Taip, kurti, statyti, konstruoti dar niekada nebuvo taip paprasta ir... pigu. Antra vertus, dar niekada nebuvo ir taip sunku būti pastebėtam.

Ši knyga "Bitonomija. Įvadas į pirmą milijoną internetu" nėra korektiška, joje nieko nenutylėta.

Autorius atvirai kloja, kas vyksta Laukinius Vakarus primenančiame interneto versle, – niekam nebandydamas įtikti ir nieko nevyniodamas į nūdien populiarų korektiškumą, atskleisdamas interneto verslininkų dažnai ne be priežasties slepiamas sėkmę lemiančias strategijas. Jo tikslas – išaiškinti virtualaus verslo pagrindus, kurie tau, ryžtingas skaitytojau, garantuotų neišvengiamą sėkmę interneto verslo labirintuose.

Benediktas Gylys – smalsus keliautojas, tingus rašytojas, verslo projektų angelas, vieno iš aktyviausių Lietuvos paramos fondų įkūrėjas, interneto multimilijonierius – savo pirmojoje knygoje dalijasi asmenine daugiau kaip dešimties metų sėkmingo ir... kartais gėdingai niekam tikusio el. verslo patirtimi.

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (8)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (21)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (3783)