Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

2030-ieji. Kaip svarbiausios šiandienos tendencijos visiškai pakeis mūsu ateitį

Mauro F. Guillén
5.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
978-609-437-423-4
Leidėjas:
Leidimo metai:
Būklė:
Gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Mauro F. Guillen pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "2030-ieji. Kaip svarbiausios šiandienos tendencijos visiškai pakeis mūsų ateitį", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu.

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "2030-ieji. Kaip svarbiausios šiandienos tendencijos visiškai pakeis mūsų ateitį" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "2030-ieji. Kaip svarbiausios šiandienos tendencijos visiškai pakeis mūsų ateitį" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau.

Perskaitėte knygą "2030-ieji. Kaip svarbiausios šiandienos tendencijos visiškai pakeis mūsų ateitį"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mauro F. Guillen tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams.

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (32)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (7)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (3671)