Uogyciuks
Puikus pardavėjas. Ačiū už knygą.

prieš 5 dienas

Doamss
Puikus pardavėjas!

praėjusią savaitę

Sigorinas
Ačiū už super greitą atsiuntimą ir puikią knygą!

prieš 2 mėnesius

Larisa123
Labai Jums ačiū!

prieš 4 mėnesius

Sv.Lina

prieš 4 mėnesius

Remigijus 2
Knyga atėjo greitai, įšorinis įpakavimas tvirtas, patikimas, o vidinis (!) ir LABAI ORIGINALUS, kas padėjo gauti knygutę (buvo užsakyta plonytė knygutė plonais lanksčiais viršeliais) visiškai nė truputį nepaliestą. Net tik dėl vienos knygutės siuntėjas nepagailėjo laiko nei išmonės tokiam įpakavimui.

Ačiū

prieš 7 mėnesius

Adolfas
Ka tik is "Stazi" gavau komentara, kad as neatviras ir priekabus, kad nuslepiau kad man knyga reikalinga kopijavimui ar pardavimui. Ir kad knyga tinka skaitymui.
Nuo kada pirkejas privalo pardavejui smulkiai isdestyti kokiam tikslui reikalingas perkamas daiktas?

Neatviras yra "Stazi" pardavejas! Nes jis nuslepe, kad knyga yra pripaisyta ir paplesyta, kai tiesiai sviesiai to paklausiau.
Prikakoti triusikai irgi nesiojimui tinka, kaip kad knyga skaitymui.
Tik ar malonu bus???

prieš 11 mėnesius

Adolfas
Pardavejas Stazi nesako tiesos apie knygos bukle. Skelbimo nuotraukoje parodytas tik knygos viduriukas. Jis puikus. (Cia, kad apdauzytu kampu nesimatytu)Paskambinau ir paklausiau, ar knyga tvarkinga, ar nera pripaisymu, sulamdymu ir paplesymu. Atsake, kad nera ir primine, kad viso labo tiktai vienas euras. Ne eure esme. Svarbiausia, kad nesugaisciau laiko pas jus vaziuodamas. Pardavejas uztikrino, kad knyga tvarkinga.
Sugaisau valanda, kol be masinos nuvykau i miegamaji rajona ir randu, kad tituliniame puslapyje spalvotais piestukais gelyciu pripiesta, o pirmas puslapis sulamdytas ir nuplestas kampas. Tai nors snukin po to duok!!!

prieš 11 mėnesius

kristinagabr
Puikus pardavėjas, greitas aiškus bendravimas, Didelis ačiū!

praėjusiais metais

baltos_lankos
Puikus pardavėjas.

praėjusiais metais


Daugiau atsiliepimų nėra.