Atsiliepimai apie ispardavimas

ISPARDAVIMAS
(8)

Aktyvus: prieš 7 valandas

Viso skelbimų: 475

Parduota: 8

Nupirkta: 1

Tapo nariu: prieš 1 metus

Miestas: Vilnius

Gerb.
pirkejai
Nepasitikit pardaveju,
NETRUGDYKIT
nes siuntinedamas kiekvienam saskaitas ir duomenis prarandu laika.Tuo tarpu galečiau išgert ramiai kavos.Kas perka tas gaus siunta anksciau ar veliau,ar neįvykus sandoriui pinigai grįžta į Jūsų saskaita

prieš 1 dieną
Sumokėjau pinigus už knygą, pateikiau visus duomenis siuntimui, bet knygos vis nesulaukiau. Pardavėjas iš pradžių žadėjo knygą išsiųsti, vėliau aiškino, kad jos lyg ir neranda, ir nurodinėjo vis naują išsiuntimo datą. Galiausiai, knygą gavau po dviejų mėnesių, ir desertui dar gavau labai mandagią paskutinę žinutę "Sveiki gal siunta pasiimsi? O tai burbuliavai kad knygos nėra..." . Gerbiami nariai, neprasidėkite su šiuo pardavėju, nes prarasite brangų laiką, o galbūt ir pinigus.
prieš 2 savaites
Puikus ir greitas bendravimas perkant knyga greitas atsakymas i zinutes.knyga kokybiska kaip nurodyta pardavejo.aciu
prieš 1 mėnesį
Viskas praėjo sklandžiai ir organizuotai. Patikimas narys ;)
prieš 9 mėnesius
Likau nesupratusi, kas čia įvyko. Knygą užsisakiau, patvirtino, apmokėjau, duomenis nusiunčiau. Tada paaiškėjo, kad knygą nežinia kada ras tarp visų savo knygų, gali ir 2 mėn. užtrukti. Kadangi reikėjo knygos netrukus, atšaukiau užsakymą, paprašiau pinigų grąžinimo, sutiko, bet jau praėjo porą savaičių nieko negirdėt. Siūlyčiau iš šio pardavėjo neužsisakinėt, jei nenorit tokios neaiškios situacijos.
prieš 10 mėnesių
Pirkau - Aštuoni lapai. Devintas lapas. Gavau - Aštuoni lapai ir ,,dovanų" kažkas apie Afriką:) Kam? Ir dar, išsiuntė visai kitu adresu nei prašiau:)
prieš 10 mėnesių
Labai rūpestingas pardavėjas.
prieš 10 mėnesių
Atsakingas pardavėjas
prieš 11 mėnesių
puikiai.
prieš 11 mėnesių
Viskas puiku. Susirašėm, apmokėjau, ir dar kitą dieną jau gavau knyga. Labai greitai!<br /> Pati knyga tokios būklės kaip ir buvo deklaruota. Viskas sklandžiai ir be priekaištų :)
prieš 1 metus
Susirinko duomenis ir dingo
prieš 1 metus
viskas puikiai! Ačiū :)