Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Maži atsakymai į didelius klausimus

Juozas Aputis
4.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
9955240776
Leidėjas:
Leidimo metai:
Būklė:
Labai gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Knygoje spausdinami autoriaus pokalbiai su kolegomis rašytojais, kritikais, leidyklų žmonėmis. Pokalbiuose pasakojama apie vaikystę, studijų ir darbo metus, atskleidžiami ne tik autoriaus gyvenimo ir kūrybos patyrimai, juose apstu pastabų, svarstymų, įžvalgų, prieštaringo buvusiojo ir mūsų amžiaus apmąstymų.

Pokalbiuose dalyvauja daug iškilių asmenybių: Judita Vaičiūnaitė, Leonidas Jacinevičius, Ema Mikulėnaitė, Donatas Sauka, Rimantas Šavelis ir kt. Knygos pabaigoje – jau dabar įvykęs pasikalbėjimas su poetu Valdu Kukulu.

Laikui lekiant pasitikdavo ne tik stulpai, o ir klausimai – pasakyti žodžiu, iškelti elgesiu, dvasiniu ar fiziniu poveikiu. Klausė ne tik kiti, klausei ir pats savęs. Pastarieji klausimai turbūt skaudžiausi ir taikliausi; naudodamiesi tavo silpnybėmis, kartais jie išsiprašo, kad neatsakytum ar nusuktum į šalį.

Knygos pavadinimas nėra vien koks pokštas: esame patyrę, jog kur kas lengviau užduoti ar iškelti didelį klausimą nei į jį taip pat dideliai atsakyti. Jei taip galėtume padaryti – ir be apsauginių liemenių būtume neperšaunami. Laikas pralenda pro storiausius šarvus ir parodo, ką slėpėme, ką išdidinome, kas nejučiom sumažėjo.

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (90)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (70)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (8793)