Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Kalanetika: atradimams įkvepianti mankšta

Eglė Afanasjeva
18.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
9786094540585
Leidėjas:
Leidimo metai:
Būklė:
Gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Antrasis, papildytas leidimas.
Malonumas judėti, gera savijauta, pasitikėjimas savimi - visi šie atradimai puikiai telpa viename žodyje KALANETIKA. Kalanetika - tai ypatinga mankšta, išpopuliarėjusi prieš tris dešimtmečius ir mėgstama moterų visame pasaulyje. Tai švelnių judesių mankštos sistema, įtraukianti pastovius pasikartojančius mažos amplitudės raumenų susitraukimus. Dėl žemo intensyvumo ir lėto tempo kalanetika puikiai tinka bet kokio amžiaus, sudėjimo, fizinio pasiruošimo žmonėms.

Pirmą kartą Lietuvoje išleidžiamoje lietuvių autorės parašytoje knygoje - viskas, ką reikia žinoti apie kalanetiką, ir šiek tiek daugiau. Tai kalanetikos metodo istorija, teorija, filosofija, mankštos programa, sveikatinimosi bei ekspertų patarimai.

Knygoje rasite viską apie kalanetiką: sėkmės patarimų, ekspertų straipsnių, mankštos programą ir atsakymą į labai moterišką klausimą „ką daryti, kad, metams bėgant, mūsų kūnas išliktų lieknas, stiprus, energingas, o mintys ramios ir šviesios?“

„Tegul ši knyga įkvėps ir suteiks drąsos visoms, kurios nemažai laiko praleido abejodamos savimi ir ieškodamos argumentų nesportuoti“, - sako knygos autorė.

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (64)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (3)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (705)