Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Draugo laiškai

Robbins Anthony
3.50 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
9789955678830
Leidėjas:
Leidimo metai:
Būklė:
Gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Draugo laiškai, tai paprastos ir trumpos pamokos skirtos siekiantiems pagerinti savo gyvenimą. Perteikiami esminiai principai, pagrindinės gyvenimo tiesos, kurių laikydamiesi mes galime keistis ir džiaugtis naujais pasiekimais.

Daugiau nei pusę gyvenimo Entonis Robinsas moko žmones, kaip atskleisti save, sutvarkyti asmeninį bei profesinį gyvenimą ir siekti didelių tikslų. Robinsas sukūrė unikalią saviugdos sistemą, kuri aprėpia geriausias jam žinomas idėjas bei metodus patikrintus praktiškai.

Knyga parašyta kaip gyvenimo permainų vadovas, kurį sudaro vienuolika Entonio Robinso pamokų. Jų pagrindas įvairių asmenų sėkmės istorijos, su tema susijusios įžvalgos bei saviugdai skirti patarimai.

Kelios citatos:
“Labai daug žmonių bando važiuoti į ateitį įsmeigę akis į užpakalinio vaizdo veidrodėlį! Jeigu taip elgsitės, žlugsite. Užuot dairęsi atgal, pagalvokite, ką galite nuveikti dabar, kad aplinkybės pasikeistų.”

“Sėkmė – tai gero sprendimo rezultatas. Geras sprendimas – tai patirties rezultatas. Patirtis – tai dažniausiai blogų sprendimų rezultatas.”

“Kokia mano sėkmės paslaptis? Aš ėmiau rūpintis kitų žmonių poreikiais. Nuolatos klausdavau savęs: “Ką vertinga galėčiau duoti žmonėms?”"

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (5639)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (22)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (9421)