Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Privati praktika

Aurima Dylienė
5.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
9785415025930
Leidėjas:
Leidimo metai:
Būklė:
Labai gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Ko gero, net ir tie, kurie neskaitė Aurimos Dilienės knygų, yra bent ką nors girdėję apie šią drąsią ir atkakliai savo svajonių siekiančią moterį, kuri prieš keletą metų kartu su vyru ir vaikais išvyko gyventi į Prancūziją. Knygoje „Laiškai iš Bordo" ji aprašė pirmuosius iššūkių kupinus metus svečioje šalyje, daugybę žmonių įkvėpdama klausyti savo širdies balso ir juo sekti nepaisant viduje kirbančios baimės.

Kita Aurimos svajonė buvo užsiimti privačia psichoterapine praktika. Tai, kad rankose laikote knygą pavadinimu „Privati praktika", yra įrodymas, kad jai ir vėl pavyko. Gydytoja psichoterapeute dirbanti A. Dilienė konsultuoja su santykių sunkumais susiduriančius žmones.

Šioje knygoje ji aptaria pačius įdomiausius atvejus, dažniausiai pasitaikančias problemas ir pateikia jų sprendimo būdus.

• Kodėl išsenka mūsų emocinis rezervuaras ir kaip jį papildyti?
• Kaip vaikystėje susiformavę elgesio modeliai veikia mūsų santykius su mylimu žmogumi?
• Kada partneriai ima vienas nuo kito tolti ir kaip susigrąžinti tarpusavio artumą?
• Kokiais būdais stiprinti emocinį poros ryšį?
• Kaip šeimos santykius veikia gyvenimas emigracijoje?

Taiklios psichologinės įžvalgos apie santykius ir praktinės užduotys, padedančios spręsti sunkumus poroje, – tik viena knygos siužeto linija. Autorė taip pat atskleidžia gyvenimo Prancūzijoje įdomybes: kaip prancūzai auklėja vaikus, kokias žymias vietas verta aplankyti, koks prancūzų mentalitetas, kaip geriausia spręsti biurokratines problemas ir kt.

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (5)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (3)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (9500)