Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Jūsų neribota galia būti turtingiems

Joseph Murphy
5.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
9955085789
Leidėjas:
Leidimo metai:
Būklė:
Labai gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Ši knyga skirta visiems, kuriems nuolat trūksta pinigų ir kurie pasiryžę siekti turtų. Ji padės tiems, kas nori pasiekti gerų rezultatų ir yra pasirengę taikyti paprastus čia aprašytus metodus. Knygoje rasite pavyzdžių, kaip naudoti šiuos metodus, kaip be vargo pasiimti tuos turtus, kuriuos jums siūlo gyvenimas.
Neįtikėtina, bet tai tiesa! Jums nereikia tuščiai svajoti apie tai, ko visada norėjote ir ko nusipelnėte! Kaip džiaugiatės ir mėgaujatės neišsenkama oro srove, kurią įkvepiate, taip galite džiaugtis ir mėgautis turtais, laime, sveikata ir meile. Prabangus gyvenimas, gražios vilos, kelionės į tolimas egzotiškas šalis, prašmatnūs automobiliai, reti ir neįkainojami meno kūriniai – visa tai ir dar daugiau taps įmanoma, jei suprasite paslaptį, kaip valdyti “minties spindulius”.
Jau ketvirtį amžiaus dr. Joseph Murphy moko ir rašo knygas, pataria ir skaito paskaitas tūkstančiams klausytojų iš viso pasaulio. Daugelį metų tyrinėdamas svarbiausias pasaulio religijas, jis suprato, kad didžioji gali glūdi kiekviename, ir visomis savo jėgomis siekė pagrįsti vieną didžiausių visų laikų atradimų: jūs turite neribotą galią būti turtingi! Tačiau prireikė nemažai metų, kol pavyko išaiškinti tiesioginio ryšio su šia paslaptinga jėga paslaptis, kurios pirmąkart atskleidžiamos šioje knygoje.

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (8968)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (69)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (9494)