Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

MĄSTYK IR BŪK TURTINGAS! SUKLESTĖK PER METUS

Napoleon Hill
11.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
9789955678700
Leidėjas:
Leidimo metai:
Būklė:
Labai gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Dvi knygos vienoje!

Mąstyk ir būk turtingas!

Tai yra pati populiariausia iš Napoleono Hilo knygų. Parašyta Didžiosios depresijos metais (1937), ji įvairiomis kalbomis buvo išleista daugiau nei dvidešimties milijonų tiražu.

Autorius tvirtina, kad didžioji dalis žmonių nesuvokia, ko jie iš tikrųjų siekia ir kokie yra jų tikslai. Todėl žmonėms reikia patikimo vedlio bei patarėjo.

Šis knygos leidimas kaip tik pritaikytas šiandieniniam skaitytojui, kuris, pavargęs nuo nuolatinio streso, ieško atsakymo į klausimus, kokios yra profesinės sėkmės paslaptys. „Mąstyk ir būk turtingas“ - gausiais pavyzdžiais paremtas sąmoningo turtėjimo vadovėlis, kurį daug neįtikimai turtingų žmonių vertina kaip savo sėkmės katalizatorių.

Suklestėk per metus

Tai 52 labai paprastos ir nuoširdžios Napoleono Hilo sėkmės pamokos. Iš tikrųjų jos tokios nesudėtingos, kad dažnas jas perskaitęs nustemba: „Kodėl aš to nesupratau pats?“

Kiekvieną savaitę jums siūloma viena pamoka. Savaitė – tai tas laikas, per kurį gauta pamoka įsitvirtins sąmonėje ir leis jums bent truputėlį pakoreguoti savo elgesį – visų pirma profesinės veiklos srityje.

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (948)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (25)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (10151)