Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Charizma. Teorija ir praktika

Andrew Leigh
12.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
9789986169703
Leidėjas:
Leidimo metai:
Būklė:
Gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Andrew Leigh (Endriu Li) – asmeninio tobulėjimo plėtros ir konsultavimo tarnybos Maynard Leigh Associates įkūrėjas ir vadovas, daugelį metų dirbęs vadovaujantį darbą viešųjų paslaugų sektoriuje. Parašė per dešimt populiarių knygų apie vadybą, lyderystę, veiklos rezultatų pateikimą viešojoje erdvėje. Knyga „Charizma“ jau išversta į 17 kalbų.

Charizma – paslaptingas dalykas, dominęs žmones nuo seniausių laikų. Šis žodis senąja graikų kalba reiškė „dovaną“. Paprasčiau tariant, ypatinga charizma dažniausiai siejama su neįprastomis galiomis paveikti žmones – sužadinti jiems norą sekti paskui jus. Didžiausi pasaulio lyderiai ir ryškiausios asmenybės pasižymėjo nepaprastai stipria charizma, be kurios jiems nebūtų pavykę tapti įžymiais. Tačiau knyga ne apie tai. Ji atsako į svarbiausius klausimus, kurie tikriausiai kyla kiekvienam:
- kas iš tiesų yra charizma?
- kokios pagrindinės jos dedamosios?
- ar norint tapti įtakingu lyderiu būtina turėti charizmą?
Ir, be abejo, svarbiausias dalykas – ar galima išmokti charizmos, ar ji tiesiog įgimta?
Šiuo metu charizma apibūdinama kaip tam tikrų elgesio modelių, kurių galima išmokti, derinys. Daugelis šių modelių susiję su tuo, kaip žmonės jus „priima“, kai tiesiog esate savimi. Pasirodo, jog šiuos modelius galima keisti ir valdyti. Taigi, tam tikra prasme charizmos išmokstama. Kaip? Andrew Leigh jums paaiškins.

Knygoje autorius paprastai ir įtaigiai nagrinėja charizmos ugdymosi būdus, kurie peržengia tai, ką vadiname „būti savimi“, ir tai, kas sukuria asmeninę trauką.

Skaitydami apie šypsojimąsi, akių kontaktą ir kūno kalbą, išmoksite paprastų, tačiau veiksmingų dalykų, padėsiančių bet kokioje draugijoje pasirodyti taip, kad jūsų dar ilgai nepamirš. Žmonės ims sekti paskui jus, bet tik tuomet, kai patys to panorėsite.

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (2112)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (5)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (9932)