Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Iš kur ateina meilė. Nuo romantikos iki fiziologijos

Eckart von Hirschhausen
8.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
9786090112908
Leidėjas:
Leidimo metai:
Būklė:
Labai gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Mane, kaip gydytoją, džiugina žmonės, pastaruoju metu vis geriau suprantantys, kad teigiami jausmai padeda išlikti sveikiems ir netgi gydo. Kaip manot, kodėl vedę žmonės gyvena ilgiau? Tai ne pokštas, meilė iš tikrųjų gelbsti gyvybes! Ji pagreitina žaizdų gijimą, padeda išvengti širdies smūgio, o daugiausia laimi tie, kurie rūpinasi kitais. Kiti žmonės mums reikalingi tam, kad būtume laimingi.

Ar tiesa, kad meilė ateina per skrandį? Kodėl makakos lifte elgiasi mandagiau nei žmonės? Ką bendra turi moterų flirtas vakarėlyje su drozofilų elgesiu, o nuotolinio valdymo pultelis su vyrų medžioklės instinktu? Eckartas von Hirschhausenas savitai aiškina mūsų jausmų priežastis, lemiančias poravimosi papročius ir tarpusavio santykius. Skaitydami šią knygą vyrai galės iki soties pasijuokti iš moterų, o moterys iš vyrų, poros iš vienišių, o vienišiai iš gyvenančiųjų poromis.

Kuo rimčiausi mokslo faktai čia visiškai netikėtai persipina su kasdienybe ir humoru. Patirsite, kad pinigų skaičiavimas padeda malšinti skausmą, o botoksas ne tik lygina kaktos raukšles, bet ir bukina jausmus. Sužinosite, kas slopina nelaimingos meilės sielvartą, kaip išmokti ginčytis ir iš drauge praleistų atostogų grįžti nesusipykus.

Kur keliauja meilė? Tai turite išsiaiškinti patys. Aišku tik viena: skaityti kelio aprašymą – irgi didelis malonumas.

Dr. Eckartas von Hirschhausenas yra gerai žinomas Vokietijoje humoristas, televizijos ir radijo laidų autorius, socialinių akcijų rengėjas, kelių nepaprastai populiarių knygų autorius. Nagrinėdamas daugybę kasdienio gyvenimo situacijų, supindamas patarimus su sveiku humoru rašytojas mus skatina geriau įsižiūrėti į aplinką ir nestokoti kūrybiškumo. Hirschhausenas tiki savo knygomis galįs priversti ne tik nusijuokti ir padauginti laimės hormonų kiekį, bet ir pakeisti visuomenės požiūrį į tam tikrus dalykus.

„Meilės tema yra neišsemiama it sultinio lėkštė tam, kuris teturi šakutę. Ar tik mes visi nelaikom tos šakutės rankoj?“

Dr. Eckart von Hirschhausen

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (794)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (3)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (9494)