Sena: Suteik daiktams naują gyvenimą
Prisijungti
Sena atsinaujino. Kviečiame pasižvalgyti.

Stilingas tarsi prancūzas. Vyrų mados paslaptys

Isabelle Thomas, Frederique Veysset
5.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
Būklė:
Labai gera
ISBN kodas:
9786090120682
Leidimo metai:
Leidėjas:
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Autorės Isabelle Thomas ir Frederique Veysset vėl susivienijo ir sukūrė stiliaus vadovą vyrams – „Stilingas tarsi prancūzas“. Pastaraisiais metais, kai išvaizda, atrodytų, tapo nebe tokia svarbi, prancūzai vėl pradeda domėtis elegancija. Ši knyga įkvėps visus vyrus sekti stilingųjų prancūzų pėdomis, išmokys pagrindinių nepriekaištingos aprangos taisyklių bei padės išreikšti save pasitelkiant neįprastus aprangos akcentus.

Stilingas tarsi PRANCŪZAS

Vyrų mados paslaptys

Kuo prancūzai tokie žavingi, kodėl visas pasaulis jiems pavydi galantiškumo?

Kaip rasti pusiausvyrą tarp laisvės ir stiliaus?

Kaip susikurti prancūzišką įvaizdį?

Kokios detalės vyrą daro stilingą?

Įkvėptos knygos „Stilinga tarsi prancūzė“ sėkmės Frédérique Veysset ir Isabelle Thomas pasinėrė į vyrų elegancijos paieškas. Autorės kalbina įvairaus amžiaus, skirtingų profesijų, gyvenimo būdo ir pomėgių žinomus paryžiečius, kurie įkūnija tikro prancūzo įvaizdį. Jie atveria daug paslapčių, kurias prisitaikę drąsiau kursite savo stilių ir būsite elegantiškas.

Knygoje rasite praktiškų patarimų, kaip susikurti prancūzišką įvaizdį: ką kada vilkėti, kaip derinti spalvas ir stilius, o svarbiausia – kaip pritaikyti sau? Jei norėtumėte apsipirkti Paryžiuje, knygoje surinkti autorių rekomenduojamų ir pamėgtų parduotuvių adresai.

FRÉDÉRIQUE VEYSSET (Frederika Veisė) rašo mados tinklaraštį Fredisblog, kuriame pateikia gatvėse sutiktų žmonių stilių. Įgudusi fotografės akis stebi tendencijas ir fiksuoja iš minios išsiskiriančias asmenybes. Frédérique Veysset dirba garsiausiems žurnalams: Vanity Fair, Allure, Grazia Italie, Madame Figaro.

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (2791)
pusaite13
(166)
2791 prekės
Pardavėjas - ekspertas

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (9)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (2275)