Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Thomo Manno šeimos šimtmetis

Flugge Manfred
7.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
yra
Leidėjas:
Leidimo metai:
Būklė:
Nauja
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Jie vaikai. Jie žaidžia. Jie Thomo Manno vaikai. Jie žaidžia „neišauklėtus" garsaus autoriaus vaikus. Tėvas rimtas ir gerbiamas. Jie žaidžia nesigėdijančius genijus. Jie žaidžia šeimą. Žaidžia teatro žaidimus. Žaidžia, kaip būti rašytoju. Žaidžia gyvenimą. Žaidžia su mirtimi. Jiems gyvenimas buvo pati įdomiausia istorija, ją vaidino nematomai publikai.

Šioje knygoje pristatoma daugiau kaip šimto metų Mannų šeimos istorija. Ypatingųjų menininkų keliai driekėsi nuo Nidos iki Venecijos, nuo Miuncheno iki Los Andželo, nuo Kaprio iki Halifakso. Jų patirtys nušvietė visą šimtmetį, kūriniai prisilietė prie visų to meto temų ir tebedaro įtaką mūsų dienomis. Šeimos palikimas tapo svarbia Europos kultūros dalimi.

Knygos autorius papasakoja jaudinančią ir įspūdingą Mannų sagą: tviskančią ir garsią, kur sėkmė ir nesėkmė, laimė ir tragedija, prieštaravimai ir kančia nuolat šalia. Tai karo, emigracijos, egzilės istorija, kolektyvinės kaltės atspindžiai, žmogiškieji mitai, tokie ryškūs Nobelio premija apdovanoto rašytojo kūriniuose.

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (69)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (4)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (52070)