Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Tas nuostabus mūsų gyvenimas

Tyla Audroje
10.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
9786094894787
Leidimo metai:
Būklė:
Labai gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Santjagas gyvenime turėjo viską: pelningą verslą, turtus ir moteris, kurių tik užsigeisdavo, o vedybinis gyvenimas jam nerūpėjo.

Todėl, kai išgelbėjo ją, merginą iš gatvės, viskas atrodė labai paprasta. Jis jai padeda, apgyvendina savo namuose, palaiko jos siekius. Na, o mintis, kad ta trapi, graži būtybė iš dėkingumo puls jam į glėbį, o jis patenkins savo įnorius, ganėtinai šildo. Tačiau... Kaip jis klydo...

Abigailė Ženevjeva turėjo vieną tikslą: tapti tuo, kuo nori ji, o ne tuo, ko iš jos tikisi tėvas. Tiesa, kartais tenka atsisakyti visko, kad pradėtumei gyvenimą iš naujo. Kai ji atsidūrė padėtyje be išeities, turėjo dvi galimybes: arba priimti įspūdingo vyro siūlomą pagalbą, arba sugrįžti pas tėvą despotą ir pripažinti, kad jis buvo teisus.

Santjagui net į galvą neatėjo, kad ta trapi, savo tapatybę slepianti gražuolė taip apsunkins jo planus. Sukurdama jam tobulą gyvenimą Abigailė traukia jį kaip liepsna nakties drugelį. Tik viena bėda – raudonplaukė mato jį kaip draugą, o ne kaip vyrą, ir ją prisijaukinti nebus lengva. Kai verslininkui pasirodė, kad jau pasiekė savo tikslą, jų gyvenime atsiranda jos ex vaikinas, kuris nenori paleisti savo pirmosios meilės, tad paverčia jo gyvenimą košmaru.

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (385)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (5)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (52093)