Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt
6.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
9786094871436
Leidimo metai:
Būklė:
Labai gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Amazon Charts bestselerio „Aš, Džeinė“ antroji knyga.

Nesu normali. Nesu žmona, motina ir saugus prieglobstis. Yra naujų tyrimų, tvirtinančių, kad sociopatai gali jausti kažką panašaus į meilę, bet tas prisirišimas labai savotiškas, paviršutiniškas ir savanaudiškas. Galbūt netgi dar paviršutiniškesnis ir savanaudiškesnis nei daugumos suvokiama meilė.

Dar vaikystėje Džeinė išmoko rūpintis savimi ir tik savimi. Po apgaulinga šypsena slepiasi talentinga manipuliatorė, akimirksniu perprantanti žmones ir mokanti prisitaikyti lyg chameleonas. Beveik didžiuodamasi vadina save sociopate ir mėgaujasi savo galia.

Tiesa, dabar ji atrodo beveik normali – dirba teisininke ir turi draugą, kuris neabejotinai ją myli, o seksas su juo tiesiog puikus. Tik jo pasiūlymas apsigyventi drauge Džeinei atrodo rizikingas. O kas, jei greitai nusibos?

Pabėgti nuo sprendimo padeda netikėta žinia: pradingo šešiolikmetė jos dukterėčia Keila ir niekam iš problemiškos šeimos tai nerūpi. Džeinei iš pradžių irgi. Tačiau susiradusi Keilos nuotrauką tuščiose mergaitės akyse atpažįsta save. Džeinė supranta, kad Keila gali žaisti beprotiškai pavojingus žaidimus. Ir jai pasidaro įdomu...

---

Victoria Helen Stone, anksčiau rašiusi Victoria’os Dahl slapyvardžiu ir jau tapusi USA Today bestselerių autore, gimė ir augo JAV Vidurio Vakarų lygumose, bet dabar rašo įsikūrusi aukštai Vosačo kalnuose, Utoje. Karjerą pradėjusi nuo meilės romanų, už kuriuos pelnė prestižinį Amerikos bibliotekų asociacijos „Reading List“ apdovanojimą, Victoria pasuko į tamsiąją grožinės literatūros pusę ir parašė kritikų pripažintus romanus „Evelyn, After“, „Half Past“ ir „Klaidingas žingsnis“. „Amazon“ bestselerį „Aš, Džeinė“ ketina ekranizuoti „Sony Television“.

„... Neprilygstama... Skaitytojai tapatinsis su Džeine ir kartu su ja mėgausis smulkiais kerštavimais ir begėdiškomis niekšybėmis, kurias patirs visi, pamėginę ja pasinaudoti. Stone iš labai niūrių temų susuka smagų pasakojimą.“
Publishers Weekly

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (389)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (8)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (49804)