Negalima dėti kito pardavėjo prekių, kol esamas krepšelis nėra apmokėtas arba pašalintas
Domoplius.lt – nekilnojamojo turto skelbimų portalas, skirtas tiems, kurie nori lengvai ir efektyviai parduoti, įsigyti ar išnuomoti būstą ar kitą nekilnojamąjį turtą.
Siųsk pigiau su Lietuvos paštu - dabar tik nuo 1.99 EUR!

"Retorinė ir stilistinė publicistinių tekstų analizė"

4 €
+0.70 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
Nenurodytas
Leidėjas:
Leidimo metai:
Viršelis:
Kietas viršelis
Puslapių skaičius:
351
Būklė:
Gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Knygoje "Retorinė ir stilistinė publicistinių tekstų analizė" analizei pasirinkti viešo kalbėjimo patirtį turinčių kūrėjų tekstai, ku­riuose ryški įtikinimo ir įtaigos funkcija, būdinga publicistiniam stiliui, jo centre – orato­rių kalbos.
Retorinės priemonės iliustruojamos kasdieniais spaudos, televizijos, interneto portalų rašytinių ir sakytinių tekstų pavyzdžiais.

Knyga "Retorinė ir stilistinė publicistinių tekstų analizė" galės pasinaudoti retorikos ir stilistikos specialistai, aukštųjų mokyklų dėstytojai ir studentai, gimnazijų mokytojai ir mokiniai.

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (18784)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (32)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (59944)