Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Paskolink man savo gyvenimą

5.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
9786090135273
Leidėjas:
Leidimo metai:
Būklė:
Labai gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Jiegu nenorite, kad jūsų gyvenimas imtų šuoliuoti „galopu“ ir visai kita kryptimi, nei planavote, neskolinkite savo telefono net artimiausiam žmogui. Būtent taip nutiko pagrindinei romano herojei – paryžietei Lėjai La Tur.
Neįtikėtinas, tragikomiškas santykių romanas, pagrįstas tikrais įvykiais. Likimo pirštai nuolat mums rezga pinkles, o kartais likimas nesidrovi parodyti ir vidurinio piršto. Nieko neįtarianti Lėja per tokius jo pokštus tampa amžiaus vagystės viešbutyje „Ritz“ liudininke, o vėliau visai neplanuotai sutinka savo gyvenimo vyrą. Bet ar tikrai tai jis, likimo jai numatytas?
Pasakojimas rutuliojasi tarp Paryžiaus, Bilbao bei tolimojo Ekvadoro ir priverčia skaitytoją pasinerti į pikantiškus nuotykius, sapnuoti atviromis akimis. Prisipažinkite, kas nors kartą nėra svajojęs pasimatuoti svetimo gyvenimo?
Tai desertas intelektualiai sielai, kai norisi ko nors lengvo ir ne pernelyg saldžiai romantiško, pabarstytas elegantiškos erotikos pipirais ir dvelkiantis lengvu kriminalu. Tarsi smagus, įkvepiantis, prajuokinantis ir pravirkdantis, elegantiškas, šmaikštus prancūziškas kinas.
Erika Umbrasaitė – Prancūzijoje gyvenanti rašytoja ir žurnalistė, kurios pastaroji knyga „Prancūzija mon amour“ akimirksniu tapo bestseleriu. Ankstesnės autorės knygos – „Vienos krūties istorija“ bei „Moteris, katė ir naujas mėnulis“.

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (124)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (52291)