Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Pasirinkimas Drakono širdies palikimas“, 3-oji knyga

Nora Roberts
8.95 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
9786094901706
Leidėjas:
Leidimo metai:
Būklė:
Labai gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

„Pasirinkimas“ - paskutinė New York Times bestselerių Nr. 1 „Pabudimas“ ir „Tapsmas“ autorės Noros Roberts trilogijos „Drakono širdies palikimas“ dalis.

Talamas yra žalių kalvų, aukštų kalnų, tankių girių ir gilių jūrų kraštas, kuriame klesti magija. Į jį galima patekti per portalus. Ir kiekvienas atėjęs turi pasirinkti savo vietą, pasirinkti gėrio ar blogio pusę, karą ar taiką, gyvenimą ar mirtį...

Brina Šivona Keli augo žmonių pasaulyje ir net neįtarė apie tikrąją savo prigimtį. Dabar ji yra Talame ir bando išgyti po siaubingo mūšio ir skaudžių praradimų. Jos senelis, tamsusis dievas Odranas, kol kas įveiktas, o jo bandymas valdyti Talamą ir Briną — sustabdytas. Kol kas.

Priešas išstumtas, portalas užrakintas, metas ilsėtis ir ruoštis. Brina skleidžia savo sparnus ir suvokia anksčiau nepatirtą galią. Metas tinkamas švęsti: Airijoje ir Talame sutikti pirmąsias Kalėdas, saulėgrįžą, vestuves ir naujos gyvybės atėjimą. Ir po sielvarto vėl atrasti džiaugsmą. Brina panyra į knygų rašymą. Kai vyriausiojo pareigos leidžia, būna su Kiganu, kuris moko ją kautis ir kurį jau spėjo pamilti.

Kiganas atsiduria šalia, kai pamišusi dėl galios Odrano ragana pasirodo merginai sapne ir, juodosios magijos rituale aukodama nekaltuosius, rengiasi žiauriai sunaikinti Briną. Netrukus su Kiganu ir visu Talamu mergina pasieks tuos, kuriuos trūks plyš reikia išvaduoti, ir stos prieš tamsą, pasitelkusi vienintelius savo ginklus: kalaviją, magiją... ir drąsą.

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (11964)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (215)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (50284)