Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Juodoji knyga

Orhan Pamuk
8.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
Nenurodytas
Leidėjas:
Leidimo metai:
Būklė:
Labai gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

„Jeigu nėra ką pasakoti, vadinasi, žmogus labai priartėjo prie to, kad būtų pats savimi. Tyla reiškia, kad baigėsi visi prisiminimai, knygos, istorijos, atmintis. Tik išgirdęs šią tylą, žmogus gali tapti liudininku to, kaip iš jo paties sielos gelmių, iš begalinių ir tamsių jo esybės labirintų kyla balsas, kuris gali paversti žmogų pačiu savimi.“

Kritikų ir skaitytojų lyginamas su Jamesu Joyce‘u, Jorge Luisu Borgesu, Umberto Eco ir kitais didžiaisiais XX a. rašytojais, Pamukas savo kūryboje sėkmingai derina rytietiškus motyvus, legendas, tradicijas ir ypač savo mylimo Stambulo vaizdus su puikia vakarietiškojo postmodernizmo tradicija. Todėl jis susilaukė pripažinimo ir tėvynėje, ir visame pasaulyje. Jis vadinamas vienu reikšmingiausiu šiuolaikinių Europos rašytojų, o jo knygos išverstos į daugiau kaip dvidešimt kalbų.
Pagrindinis „Juodosios knygos“ veikėjas – teisininkas Galipas. Jo žmona paslaptingai dingsta sykiu su savo įbroliu, žymiu žurnalistu, kurio rašiniais Galipas žavisi nuo vaikystės. Ėmęs jų ieškoti, Galipas pamažu užima svainio butą, drabužius... gyvenimą. Ir tai dar tik pradžia klaidžių paslapčių, kurių knibždėte knibžda egzotiškos Stambulo gatvės.

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (18559)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (21)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (49840)