Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Runų ženklai

Joanne Harris
5.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
9789955341628
Leidėjas:
Leidimo metai:
Būklė:
Labai gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

"Runų ženklai" - tai knygų "Šokoladas", "Ledinukų bateliai", "Penki ketvirčiai apelsino", "Gervuogių vynas" autorės Joanne Harris pirmoji knyga. Tai fantastiška, siautulinga istorija, nukelianti į senųjų skandinavų epų gelmes: padūkusi, kvapą gniaužianti, sklidina nuotykių, įtampos ir neprilygstamos vaizduotės žaismo.

Madė Smit, nuo gimimo turinti ant rankos rūdžių spalvos runos ženklą, visada tarp savo kaimelio žmonių jautėsi svetima. Mat dorybingieji Malbrio gyventojai tikėjo, neva tokia pragaišties žymė - tai senųjų dievų simbolis, kerų ženklas. O tai, kaip visi žino, - tiesus kelias sumaištin. Ir mirtinai pavojingas.
Tačiau Madei patinka kerėti - tegu tik tam, kad sutramdytų kelis suįžūlėjusius goblinus. O pats geriausias jos bičiulis - klajūnas Svetimšalis, dar vadinamas Vienaakiu, - kaskart apsilankęs atskleidžia jai vis naujų paslapčių: apie senuosius dievus, stebuklingas galias, runas ir burtažodžius. Bet kartą sugrįžęs, Vienaakis paprašo jos padėti atverti Raudonojo Arklio kalvą ir nusileidus į Apatinio pasaulio požemius atgauti senųjų dievų lobį…
Antraip tikriausiai neišvengiamai ateis visa ko pabaiga. Ir vėl…

Iš anglų kalbos vertė Arūnas Būga ir Lina Būgienė

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (28)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (74)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (49878)