Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Šaltasis kalnas

Charles Frazier
4.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
995570005X
Leidėjas:
Leidimo metai:
Būklė:
Labai gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Neatsitiktinai kiekvienas knygos žodis atrodo kruopščiai parinktas. Iš dalies remdamasis savo paties šeimos istorija, Charlesas Frazieris „Šaltąjį kalną” rašė net septynerius metus. Jis niekur neskubėjo – literatūros sensacija tapo vėlai, būdamas 46-erių. Bet gimė knyga, kurios vertėjo laukti. Šedevras, kuriame susipina jaudinanti meilės istorija ir kvapą gniaužianti kelionė namo per negailestingą, o tuo pačiu nepaprasto grožio šalį.

„Šaltasis kalnas“ – romanas apie meilę, karą, neapykantą ir mokėjimą įveikti neviltį. Jo fonas – Pilietinis karas, XIX amžiaus viduryje visiems laikams sujungęs lyg tol į Pietus ir Šiaurę padalintą Ameriką.

Nekalbaus Inmano ir pastoriaus dukters Ados meilė įsižiebia kruvinų įvykių išvakarėse. Netrukus jauną vyrą sunkiai sužeidžia mūšio lauke… Per plauką mirties išvengęs Inmanas nusprendžia nebegrįžti į frontą ir leidžiasi per visą šalį namo pas mylimąją, patirdamas išbandymų, kurie primena Odisėjo nuotykius. Paklydimų kupinos bėglio Inmano klajonės – tai ne tik mitinis žygis namo, bet ir kelionė į savo paties sielos gelmes. Tuo tarpu Ada kovoja su vienatve ir mokosi gyventi, padedama visko užgrūdintos Rubės.

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (2)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (7)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (49757)