Begėdė

Liko vienetų:

1 vnt.

Autorius:

Kategorija:

Leidimo metai:

ISBN kodai:

1.50€

Būklė: Labai gera
Miestas: Vilnius, Erfurto g.1(Lazdynai),KNYGYNAS
Sandoris: Parduodu

Siunčiu į kitus miestus

Su DPD tik nuo 1,62 eur.
Skelbimo komentaras:

Sveiki:) Knygą parduoda knygynas Pelėdų Knygos. Darbo laikas, adresas ir kita informacija puslapyje peleduknygos.lt MŪSŲ AKCIJOS: Perkant virš 20eurų — 10% nuolaida, virš 50eurų — 15%, virš 80eurų-net 20%. Dažnai vykdome kitas akcijas bei konkursus facebook'e AČIŪ,KAD PERKATE:) AČIŪ UŽ ĮVERTINIMUS (IR MES ATSIDĖKOSIME ;))

Kai gerieji Kalifornijos Pusmėnulio įlankos miestelėnai šnibždėjosi apie skandalus ir seksą, jų lūpos tarė Džesės Flad vardą... Jie sakė, kad ji tėra eilinė šiukšlė, tai kodėl gi jai pasipiršo multimilijonierius?...
Ką tik tapusi našle, su didžiuliu palikimu, ji buvopasiryžusi pradėti naują gyvenimą, bet jos praeitį gaubė paslaptis...
kol į jos pasaulį neįsiveržė Lukas Vornekas...Metų metais Luką ir Džesę siejo meilė ir melas, neapykanta ir išdavystė. Bet netgi susitikę kaip priešai, jie negalėdavo nugalėti geidulingumo, juos suartinančio jausmo.
Dabar Lukas sugrįžo pasiimti iš Džesės tai, ką ji jam buvo skolinga. Teisybę apie savo praeitį. Šaltus pinigus. Ir karštą aistrą. Visa tai ir yra saldžiausias kerštas. Ir visa tai be jokių išlygų..

Šis narys parduoda knygų: 19646

Susikurk rinkinį ir už siuntimą mokėk mažiau

Šią knygą taip pat
Parduoda (2)
Begėdė

Suzen Foster

1.00 €

Begėdė

Suzen Foster

1.00 €