Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Pojūčiai: Kaip fiziniai pojūčiai veikia mąstymą ir elgseną

Thalma Lobel
5.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
9786090117514
Leidėjas:
Leidimo metai:
Būklė:
Labai gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Spalvos ir temperatūra, tamsa ir šviesa, šiurkščios ir glotnios tekstūros – visi šie pojūčiai neįtikėtinai stipriai veikia mūsų vidinį pasaulį ir veiksmus. „Pojūčiuose“ viena garsiausių žmonių elgsenos eksperčių dr. Thalma Lobel atskleidžia naują požiūrį į fizinį intelektą, arba įkūnytą pažinimą. Ji parodo, kad fiziniai potyriai nesąmoningai veikia mūsų sprendimus ir pasirinkimus, o tai labai svarbu kasdieniame gyvenime.
Kuo daugiau sužinosite, kaip fizinė aplinka veikia jūsų proto reakcijas į aplinkinį pasaulį, tuo lengviau rasite sprendimus ir pasieksite norimą tikslą.
Saldumynus mėgstantys žmonės aplinkiniams atrodo meilesni.
Švarus kvapas skatina etiškiau elgtis, bet ką tik nusiprausę žmonės yra labiau linkę sukčiauti per testą.
Kieti paviršiai daro mus nelanksčius.
„Pojūčiai“ padės atpažinti šias išorines jėgas bei paslėptus polinkius ir net panaudoti juos savo gyvenime, patobulinti asmenybę bei profesinę elgseną. Išorinis pasaulis kiekvieną akimirką formuoja mūsų požiūrį ir įsitikinimus; „Pojūčiai“ atskleidžia šiuos slaptus poveikius ir leidžia pasirinkti savo vietą pasaulyje.
„Pojūčiai“ – tai kerintis psichologijos atradimų, eksperimentų ir pasakojimų rinkinys. Puiki knyga, atskleidžianti, kodėl vieni žmonės įsimyli, kiti laužo įstatymus, o treti pasiduoda gudriems rinkodaros triukams.“
Adamas Alteris, rinkodaros ir psichologijos profesorius

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (14)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (2)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (5948)