Sena: Suteik daiktams naują gyvenimą
Prisijungti
Sena atsinaujino. Kviečiame pasižvalgyti.

Kaledozauras ir blogiukų sąrašas

Tom Fletcher
12.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
Būklė:
Gera
ISBN kodas:
9786094418716
Leidimo metai:
Leidėjas:
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Skirta 7–10 m.

Blogiukų sąrašas kasmet vis ilgėja. Jei ir toliau taip, po penkerių metų šimtas procentų vaikų bus blogi. Nebebus Geruolių sąrašo. Nebebus Kalėdų. Nebebus... MANĘS! Negaliu pasiimti Blogiukų sąrašo ir skraidyti po pasaulį, vis stumtelėdamas tuos vaikus į gerąją pusę. Aš Kalėdų Senelis – negaliu kištis, be to, esu baisiai UŽSIĖMĘS, juk jau po poros savaičių Kalėdos.

Ar teko girdėti apie stebuklingus ir labai labai slaptus Kalėdų Senelio Geruolių ir Blogiukų sąrašus? Prieš kiekvienas Kūčias juos svarbu patikrinti net du kartus. Šventės jau čia pat, o šiemet Blogiukų sąrašas kur kas ilgesnis nei Geruolių. Kalėdų Seneliui neramu. Jei draugiškų ir gražiai besielgiančių berniukų ir mergaičių ir toliau mažės, greitai neliks kam nešti dovanas! Kalėdų Senelis žino, kad kiekvieno padaužos, peštuko ar neklaužados širdyje slypi gėris, tereikia jį paskatinti. Deja, priesaika Seneliui neleidžia keliauti pas vaikus ir padėti jiems tapti geresniems. Tačiau galbūt ištikimasis Kalėdozauras galėtų pagelbėti?

Šioje knygoje jūsų laukia burtai, nuotykiai, draugystė ir maloniausias pasaulyje dinozauras!

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba
- Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas
- Ugdomas teigiamas požiūris į draugystę ir šeimą
- Skatinamas savarankiškumas, ryžtingumas, pasitikėjimas savimi, drąsa, gebėjimas rasti ir priimti sprendimus
- Skaitant linksmas ir įtraukiančias istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

Tomas Fletcheris (g. 1985 m.) yra ne tik rašytojas, bet ir gitara grojantis dainininkas bei dainų kūrėjas. Lietuvos skaitytojai jau pamilo jo knygas „Kalėdozauras", „Kalėdozauras ir Žiemos Ragana" bei „Girgždukai".

Knygoje „Kalėdozauras ir Blogiukų sąrašas" linksmai pasakojama apie Kalėdų Senelį, šauniausią pasaulyje dinozaurą, draugystę ir svarbą tikėti stebuklais. Prieš pat gražiausias metų šventes paaiškėja, kad gerų vaikų šiemet kur kas mažiau nei padaužų. Ką daryti? Juk jei nebeliks kam nešti dovanų, nebereikės nei Kalėdų Senelio, nei pačių Kalėdų! O, kad kas nors galėtų skraidyti po pasaulį lankydamas vaikus iš Blogiukų sąrašo ir padėtų jiems tapti geresniems...

Jauki ir pilna humoro knyga skirta jaunesnio ir vidutinio mokyklinio amžiaus vaikams. Ją puošia žaismingos dailininko Shane DeVries iliustracijos.

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (843)
dina19
(107)
843 prekės
Pardavėjas - ekspertas

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (8)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (20142)