Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Nutolę balsai: portretų metmenys

Audronė Girdzijauskaitė
8.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
9789986397007
Leidimo metai:
Būklė:
Labai gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Menotyrininkė ir eseistė dr. Audronė Girdzijauskaitė knygoje dalijasi prisiminimais apie žmones, sutiktus gyvenimo kelyje įvairiomis aplinkybėmis, tai – aktoriai, dailininkai, rašytojai ar šiaip pakeleiviai.

Portretuose kryžiuojasi esė, novelės ir prisiminimų žanrai, juose atsispindi laiko ženklai, dramatiški likimai, vidiniai prieštaravimai ir lemties paradoksai. Autorė stengiasi nenusižengti tiesai, savo personažų nedailina.

„Nutolę balsai” – portretų knyga apie sutiktus žmones, jų likimus, apie tai, ką autorei su jais bendraujant teko išgyventi, patirti. Tai eseistiniai, laisvi prisiminimai, kuriuose atsiveria permainingas nugyventas laikas.

Skaitytojas turi progos iš arčiau pamatyti tokias spalvingas asmenybes, kaip Monika Mironaitė, Kazimiera Kymantaitė, Liudas Truikys, Vytautas Kalinauskas, Algimantas Masiulis, Bronys Savukynas, Vega Vaičiūnaitė, Andrejus Volkonskis ir daugelį kitų. Fone šmėsčioja antros eilės personažai, kiekvienas jų irgi vertas įdėmaus žvilgsnio. – Audronė Girdzijauskaitė

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (91)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (15)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (3406)