Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Vagis mokykloje

Autorių Kolektyvas
2.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
Nenurodytas
Leidėjas:
Leidimo metai:
Būklė:
Labai gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Šešiolikmečiui paaugliui, mokyklos pastumdėliui, vieną dieną pasiūloma sudalyvauti Livingstono miestelio freestyle mūšyje. Bet kaip įveikti savo baimes, kuomet balsas dreba net kalbant prieš klasę – baimę apsijuokti ir sulaukti dar didesnio pliūpsnio patyčių. Įniršęs ant savo gyvenimo, mokyklos, nematydamas ateities perspektyvų, įtikinėjamas savo geriausio draugo jis užlipa ant scenos... Tas vienas virpantis žingsnelis gyvenimą pripildo naujomis, visiškai netikėtomis spalvomis.

Knyga „Vagis mokykloje" – tarsi E. M. Goldratt vadybos novelė „Tikslas", kurioje dėliojami jausmingi įvykiai ir visiškai nepastebimai įterpiama vadyba. Skaitytojas tiesiogiai gali ir nepajausti, kiek čia įtraukta aktualių jaunimui problemų ir tuo pačiu pasitikėjimą keliančių sprendimų. Probleminės sritys: patyčios, mokymosi sistemos sunkumai, įvertinimo svarba, feisbukas, savižudybės, neaiškumai dėl ateities – karjera, pirmoji meilė, pirmieji lytiniai santykiai. Negalėjimas pasakyti „ne", alkoholis, cigaretės, tėvų skyrybos, savęs kaltinimas dėl ligos ir kitos probleminės sritys, kurios sprendžiasi su kiekvienu puslapiu pasąmonėje matant vis didesnę šviesą.

„Ši knyga gimė stebint feisbuko pažįstamų gyvenimo pokyčius, prasidėjusius nuo klasės suolo. Pastebėjome lyg dėsnį: tie, iš kurių labiausiai tyčiojosi paauglystėje, dabar yra daugiausiai pasiekę – jie sėkmingi verslininkai, grafikos dizaineriai, pilotai, teisininkai, savo sričių profesionalai, bet svarbiausia – laimingi ir daug šypsosi, ką ne visada būdavo galima pamatyti mokykloje. Nepasitikinčios savimi paauglės, laikančiomis save negražiomis, nesulaukiančios vaikino, dar studijų metais pražydėjo, išsilaisvino iš dogmų, atsipalaidavo, daugiau skyrė dėmesio sau, savo išvaizdai, laisvei ir sutiko tuos vienintelius, yra laimingai susituokusios, laimingos mamos, turinčios stabilius, su karjeros perspektyvomis darbus..."

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (2141)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (31699)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (3361)