Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Saulėgražų Dievas

17.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
9786099622958
Leidėjas:
Leidimo metai:
Būklė:
Labai gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Visos geros istorijos prasideda nuo to paties klausimo, į kurį ieškoma atsakymo ir šiame kūrinyje. O kas, jeigu? Knygos „Saulėgrąžų dievas" autorius Liudas Dapkus savęs to paklausė 2022 metų pavasarį, kai Rusijos agresija Ukrainoje plėtėsi kaip vėžio metastazės. Tai – pasakojimas apie pasipriešinimą ir kraujo kerštą. Apie netektis ir pergales. Neapykantą ir meilę.

Paklauskite savęs: o kas, jeigu šis didelis karas Europoje yra didesnės pasaulinės dvikovos dalis? Galbūt mes matome tik raibuliuojantį paviršių, bet gelmėje vykstantys dalykai – daug sudėtingesni, o jų viena ar kita atomazga pakeis visą žmoniją?

Įtempto veiksmo romano veikėjai – paprasti žmonės ir pasaulio galingieji. Tai – kova už išlikimą Saulėgrąžų dievo pasaulyje, kuriame tikslas pateisina visas priemones, o likimai yra persipynę keistomis gijomis. Tai – švelnumo ir smurto, mistikos ir siurrealizmo dažais nutapytas peizažas, kuriame klajoja Šiaurės šalių mitų būtybes primenantys personažai.

Lana – „Azovo" būrio kovotoja. Kaip ir jos Tėvynė, ji kovoja dėl pergalės ugnimi, plienu ir savo krauju. Nyala – ugningoji kovotoja iš Amerikos, veikianti pagal slaptą planą, kurio tikslas – sustabdyti planetą smaugiančią juodųjų mazgų Imperiją. Kalibanas, žmogus iš Šešėlio, kuris po savęs nepalieka gyvų liudytojų ir paklūsta tik vienam asmeniui Žemėje. Tam pačiam, kuris 2022 metų vasario 24-osios rytą sugriovė senąją pasaulio tvarką.

Tai – knyga visiems, kurie užgniaužę kvapą stebi dramatiškus įvykius Ukrainoje, laukdami šviesos pergalės ir tamsos jėgų sutriuškinimo. Tiems, kurie supranta, kad gyvenimas yra tiek įdomus, kiek įdomūs jų užduodami klausimai. Kas buvo toliau? Kodėl blogis yra blogas? Kas nutinka gėriui po pergalės? Ir svarbiausia: o kas, jeigu?

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (372)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (40224)