Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Kovos klubas

Palahniuk Chuck
9.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
9789955700654
Leidimo metai:
Būklė:
Labai gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Muilas, pagamintas iš žmogaus riebalų, prabangių restoranų padavėjai, su sriuba išdarinėjantys neminėtinus dalykus ir pogrindinė organizacija, siekianti visame krašte sukelti smurtinę anarchiją - tai keletas vaizdelių iš amerikiečių rašytojo Ch. Palahniuko (g. 1962) romano, skirto ne silpnų nervų skaitytojams.

Daug jaunų vyrų ir moterų nori paaukoti kam nors gyvenimą. Reklama verčia šiuos žmones vaikytis mašinų ir drabužių, kurių jiems nereikia. Ištisos kartos užsiima darbais, kurių nekenčia, tik todėl, kad nusipirktų, ko jiems iš tikrųjų nereikia.

Mažai yra knygų ir jų ekranizacijų, sukrėtusių pasaulį labiau nei 1996-aisiais pasirodęs Chucko Palahniuko romanas „Kovos klubas“ ir trejais metais vėliau pasaulį išvydęs Davido Fincherio to paties pavadinimo filmas, IMDB.com visų laikų geriausių filmų sąraše užimantis garbingą 23 poziciją. Ir jeigu kur nors pasaulyje sutiksite vaikiną pamušta akimi, neskubėkite jo gailėtis – galbūt jis dalyvauja kovos klube? Tačiau neklauskite, kas atsitiko, nes svarbiausia kovos klubo taisyklė – niekam neprasitark apie kovos klubą.

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (166)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (11)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (39970)