Sena: Suteik daiktams naują gyvenimą
Prisijungti
Sena atsinaujino. Kviečiame pasižvalgyti.

Pati geriausia knyga

Autorių Kolektyvas
7.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
Būklė:
Gera
ISBN kodas:
9786099556307
Leidimo metai:
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Kasdieninėje virtuvėje gali būti ne tik nešvarių indų. Dar – kūrybos. Jos daug – tradicinį baziliką beriant ne į mėsos patiekalus, bet į arbatos puodelį, o pavasario gėles pienes tvarkingai sluoksniuojant šaldiklyje.


Kaip prisijaukinti prieskonius, kokiuose produktuose „gyvena“ baubas? Pagaliau – „Pati geriausia knyga“ nebūtų pati geriausia, jei jos gerumas apsiribotų tik virtuve. Todėl knygoje – buities ir interjero patarimai, įvairios smulkmenos, lietuviškų pievų turtas.

Be to, galbūt kartu su knygos konsultantėmis – profesionaliomis kūno rengybos trenerėmis, pasaulio „Mis figūra“ čempionėmis Sigita ir Sonata jums pavyks atsikratyti nereikalingų kilogramų?

Tai – dar ne viskas. Gražiame kūne turi gyventi graži siela. Kunigas egzorcistas Arnoldas Valkauskas sako, jog namai ir širdis bus ramūs tik tuomet, jei mūsų siela nebus sujaukta tarsi plaukų kuokštai.

Tačiau ką daryti, kai kūliais verčiasi gyvenimas, kai, galbūt, apsigyvena nelabasis? Tai – krūpčioti verčiantys dalykai. Sujauktas gyvenimas – kur kas rimčiau, nei po vakarienės neišplauti indai.

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (183)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (30835)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (36614)