Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Naftos Verslo Titano ir Filantropo Autobiografija

John D. Rockefeller
6.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
9789955267744
Leidėjas:
Leidimo metai:
Būklė:
Gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Ši knyga – paties J. D. Rockefellerio (1839–1937) papasakotas kelias nuo samdomo buhalterio darbo už 16 dolerių per mėnesį iki milijardieriaus ir naftos pramonės magnato. Kartu tai ir šalies progreso istorija: nuo tų laikų, kai naftą, supilstytą į medines statinaites, užsakovams pristatydavo arkliu traukiamu vežimu iki JAV išraizgiusių naftotiekio trasų, naftovežių ir naftos tanklaivių.

J. D. Rockefelleris laiku įžvelgė Amerikos pramonės plėtros teikiamas perspektyvas ir įsteigė naftos perdirbimo įmonę Standard Oil, kuri netrukus JAV užėmė dominuojamąją padėtį.

Jaunystėje J. D. Rockefelleris turėjo dvi svajones: užsidirbti 100 tūkst. dolerių ir išgyventi iki 100 metų. Jam naftos pramonė sukrovė ne tūkstančių, o šimtų milijardų dolerių turtą ir pavertė jį pačiu turtingiausiu per visą istoriją žmogumi. Vadinasi, pirmasis jo noras išsipildė su kaupu. O štai iki antrojo pritrūko šiek tiek daugiau nei dvejų metų.

Bet mokėdamas gauti, tai yra uždirbti, jis nepamiršo ir duoti. Be didžiulio indėlio į naftos pramonę, J. D. Rockefelleris iki šių dienų žinomas ir kaip daugybės labdaros, mokslo ir švietimo organizacijų steigėjas bei filantropas.

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (52)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (3)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (19886)