Ką manote apie nepriesagines moterų pavardes?

Liko vienetų:

1 vnt.

Autorius:

Kategorija:

Leidykla:

Leidimo metai:

ISBN kodai:

16.00€

Būklė: Puiki (kaip nauja)
Miestas: Kaunas
Sandoris: Parduodu

Siunčiu į kitus miestus

Su DPD tik nuo 1,62 eur.

Pardavėjas

VIP

rumsiskes
(97)
Skelbimo komentaras:

Dėl knygos kreiptis tel.: 868449480, arba rašyti el. paštu knygynas@etnografija.lt. Galėsime išsiųsti. Visą mūsų asortimentą pamatysite www.knygynasetnografija.lt (LL)

Studijoje "Ką manote apie nepriesagines moterų pavardes?" apžvelgiama, kaip nuo XX a. 3-iojo dešimtmečio iki šių dienų buvo svarstomas nepriesaginių moterų pavardžių klausimas, kuo grindžiamas teigiamas ir neigiamas jų vertinimas. Nors nepriesagines pavardes 2033 m. įteisino Valstybinė lietuvių kalbos komisija, diskusijos dėl jų nesibaigia iki šiol, todėl svarbu išnagrinėti visus šias pavardes pateisinančius ir jų nereikalingumą neigiančius argumentus.

Tiriamųjų duomenų pagrindą sudaro 2009 m. interneto portaluose vykusios diskusijos ir daugiau kaip 2,5 tūkst. interneto komentarų. Atliktas išsamus kiekybinis ir kokybinis šių komentarų turinio tyrimas leidžia spręsti, kiek žmonėms svarbi įvairių rūšių argumentacija - faktinė, vertybinė, sociopsichologinė, pragmatinė ir estetinė. Knygoje "Ką manote apie nepriesagines moterų pavardes?" parodoma, kaip per visą nagrinėjamąjį laikotarpį kito visuomenės kalbinė sąmonė ir kokią galimą tolesnę moterų pavardių sistemos raidos kryptį numato patys interneto komentuotojai.

Šis narys parduoda knygų: 5400

Susikurk rinkinį ir už siuntimą mokėk mažiau

Šią knygą taip pat
Parduoda (4)
Ką manote apie nepriesagines m...

Miliūnaitė Rita

5.00 €

Ką manote apie nepriesagines m...

Miliūnaitė Rita

6.00 €

Ką manote apie nepriesagines m...

Miliūnaitė Rita

5.00 €

Ką manote apie nepriesagines m...

Miliūnaitė Rita

7.00 €