Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Sąjunga su Dievu

Neale Donald Walsch
12.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
9789955599715
Leidėjas:
Leidimo metai:
Būklė:
Gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Knygos autorius tęsia savo originalių filosofinių rašinių ciklą. Pokalbiai su Dievu iš pradžių evoliucionavo į draugystę, o paskui - į sąjungą su juo. Esminė knygos mintis - mes gyvename skendėdami iliuzijose. Ir tik išsivadavę iš jų pagaliau suprasime, kad Dievas ir mes esame Viena.

„Ši knyga "Sąjunga su Dievu" yra apie tai, kaip pasiekti Namus. Čia kalbama apie Apvaizdos ir žmogaus Vienovės potyrį. Tai yra susijungimas su Dievu. Knygoje aprašomas kelias į tą potyrį - per mūsų iliuzijas jis veda į Absoliučią Tikrovę.

Tai vieno balso knyga. Tikiu, kad tai Dievo balsas, Dievo įkvėpimas, Dievo esatis, - visa tai paliečia mane ir paliečia jus. Jei netikėčiau, kad Dievo balsas, Dievo įkvėpimas ir Dievo esatis mus paliečia, turėčiau atsisakyti savo tikėjimo, kad Dievas yra įkvėpęs visas pasaulio religijas.

Sužinokite, ar nors viena tiesa tinka jums. Jei taip, jūs iš naujo susiliesite su savo vidine išmintimi. O jeigu ne, tą taip pat žinosite - dar kartą iš naujo susilieję su savo vidine išmintimi. Kad ir kaip būtų, jūs laimėsite labai daug - patirsite savo asmeninį susijungimą su Dievu."

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (255)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (15)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (4298)