Gamtos paveldo objektai. Tvarkymas

Liko vienetų:

1 vnt.

Autorius:

Kategorija:

Leidimo metai:

ISBN kodai:

6.00€

Sandoris: Parduodu

Siunčiu į kitus miestus

Su DPD tik nuo 1,62 eur.

Pardavėjas

VIP

leolibri
(159)

Naujas Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos (VSTT) leidinys „Gamtos paveldo objektai. Tvarkymas“ išsamiai supažindina su šalies gamtos paveldo objektų rūšimis ir jų įvairove, apsaugos ir tvarkymo istorija, šių objektų apsaugą, tvarkymą ir naudojimą reglamentuojančiais teisės aktais. Jame pateikti bendrieji ir specialieji gamtos paveldo objektų tvarkymo principai ir rekomendacijos, atskleista jo specifika.

Leidinys skirtas įvairių sričių specialistams, savivaldybių ir visuomenės atstovams, visiems fiziniams ir juridiniams asmenims, kurie ketina pradėti ar jau pradėjo tvarkyti gamtos paveldo objektus, jų aplinką. Jis bus naudingas ir žemės savininkams bei valdytojams, kurių žemėje yra šių objektų.

Knyga gausiai iliustruota. Joje publikuota net keli šimtai nuotraukų, kurios atskleidžia botaninių gamtos paveldo objektų – medžių išskirtinumą, iš arti parodo moksliniu ir estetiniu požiūriu įdomias geologinės struktūros ir geomorfologines formas, o iš drono užfiksuoti hidrografinių ir geologinių gamtos paveldo objektų vaizdai atspindi jų išskirtinę vertę ir unikalumą.

Šis narys parduoda knygų: 527

Susikurk rinkinį ir už siuntimą mokėk mažiau