Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Jūs irgi taip manėte?

Walter Krämer
2.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
9789986162728
Leidėjas:
Leidimo metai:
Būklė:
Labai gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Mūsų polinkis klysti nepriklauso nuo intelekto koeficiento. Neklysta tik tas, kuris išvis negalvoja. Šią knygą sudaro 400 straipsnių, kurių kiekvienas skirtas kokiai nors klaidingai nuomonei (prietarui, nesusipratimui, nelogiškai išvadai). Tą klaidą autoriai čia pat argumentuotai paneigia, nevengdami ir pašmaikštauti.
Straipsnių tematika labai įvairi, bet ypač daug vietos skiriama ekonomikai, medicinai, įvairių dalykų tikimybei.
Skaitytojas stebėsis, ne specialistas apstulbs pamatęs, kiek daug klaidų, nepagrįstų įsitikinimų ir šiuolaikinių mitų netobulose mūsų žiniose surado vokiečių profesoriai. Knyga lengvai skaitoma, sąmojinga, kupina paradoksų – ji pravers kiekvienam, kuris nori pasipuikuoti televizijos žaidime ar kompanijoje. Šis rinkinys turės būti lentynoje po ranka, lengvai pasiekiamas, kilus diskusijai su tais, kurie kategoriškai tvirtins, jog: „vedę vyrai ilgiau gyvena“, „drambliai bijo pelių“, „plaukai auga ir po mirties“, bakterijos kenkia sveikatai“, „buliai nepakenčia raudonos spalvos“, „dieta lieknina“, „daug prakaituojančiam reikia daug druskos“, „Kanarų salos taip pavadintos dėl kanarėlių“, „rudi kiaušiniai maistingesni už baltus“, „negalima palikti maisto produktų atidarytoje konservų skardinėje“, „kupranugariai kuproje kaupia vandenį“, „pajutęs pavojų, strutis slepia galvą smėlyje“ ir t. t.)
Savaime suprantama, kai kurios pateikiamos „klaidos“ žinovams sukels atlaidžią šypseną. Joks ekonomistas nemanys, kad toje pačioje rinkoje parduotų ir nupirktų prekių kiekiai galėtų būti skirtingi (kiekvienas pardavimas sykiu yra ir pirkimas), joks teisininkas netvirtins, kad tik rašytinė sutartis turi teisinę galią, joks biologas neįtikinės, kad visos bakterijos kenksmingos. Bet ne specialistai dažnai vis dar tiki tuo, ką specialistai jau seniai yra paneigę.

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (10102)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (10)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (1294)