Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Trečioji auka

Lisa Gardner
10.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
yra
Leidėjas:
Leidimo metai:
Būklė:
Labai gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Praeitis nesibaigia...

Nenusakomo blogio įvykis sudraskė idiliško Beikersvilio miestelio Oregone ramybę, ir kadaise buvę taikūs jo gyventojai reikalauja teisingumo. Ir nors vienas berniukas prisipažino įvykdęs siaubingą nusikaltimą, įkalčiai pasėja abejonių dėl jo kaltės.

Pareigūnė Reinė Koner, vadovaujanti žmogžudystės tyrimui, atsiduria prieštaravimų sūkuryje. Viskas pernelyg pažįstama; naktimis ją vėl ima lankyti košmarai, grasinantys paviešinti slaptas nuodėmes. Bet, berniuko gyvybei kabant ant plauko, Koner, ieškodama tikrojo žmogžudžio, pasiryžta jokioms aplinkybėms neleisti savęs stabdyti.

Padedama Federalinio tyrimų biuro profilių sudarymo eksperto Pirso Kvinsio, Reinė prieina prie mirtinos tiesos kur kas arčiau, nei pati suvokia. Kadangi netoliese, pasislėpęs šešėliuose, ją stebi vyras ir mąsto apie savo kitą žingsnį. Jis žino apie jos paslaptis. Jis žudo dėl smagumo. Jis jau atnešė mirtį į Beikersvilį, jau suskaldė jo bendruomenę. Bet čia jis atvyko išties tik dėl Reinės — ir niekur nedings, kol jos nesunaikins...

Įtampos kupinas romanas žiemos vakarams. Šis trileris pasižymi gausa gyvų, tikroviškų dialogų ir žavesį keliančių personažų.

Publishers Weekly

Dėmesį kaustanti, kvapą gniaužianti įtampa.

Iris Johansen

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (7870)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (59)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (6565)