Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt
8.50 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
9786094902178
Leidėjas:
Leidimo metai:
Būklė:
Gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

— Išleiskite mane! Prašau!
Savo mažyčiais kumšteliais trankiau duris, bet mano balsas aidu atsimušė nuo akmeninių sienų ir liko karoti it nutįsęs voratinklis.
Niekas neatėjo.

Name randama nužudyta pagyvenusi moteris, o detektyvė Lotė Parker ir jos partneris detektyvas Markas Boidas iškviečiami atlikti tyrimą. Kai jie išsiaiškina, kad dingo ir aukos dukra, pradeda baimintis dėl visos šeimos saugumo...

Po dviejų dienų padegamas netoliese esantis namas, žuvusiųjų daugėja, ir Lotė su savo komanda pradeda aiškintis paslapčių ir melo tinklą, nes gali būti, kad žmogžudystės susijusios su sena byla, kurią prieš atimdamas sau gyvybę tyrė Lotės tėvas.

Labai mažai žinodama apie tai, kas iš tikrųjų nutiko tėvui, Lotė supranta, kad ši byla gali jai padėti rasti atsakymus. Tačiau kiek ji nori žinoti? Ir kaip giliai Lotė pasiruošusi kapstytis po praeitį, kad atskleistų tiesą?

„Paliktoji" — tai jaudinantis bestselerių „Dingusieji" ir „Pagrobtosios" autorės romanas, kuris privers jus spėlioti iki pat paskutinio puslapio. Puikiai tiks Rachelės Abbott, Angelos Marsons ir Roberto Dugoni gerbėjams.

Patricia Gibney — nepaprastai greitai išpopuliarėjusi detektyvų autorė iš Airijos. Kad P. Gibney mėgstama skaitytojų, akivaizdžiausiai byloja skaičiai — jos debiutinio detektyvinio trilerio „Dingusieji" parduota jau daugiau nei milijonas egzempliorių. Tai kuo gi pavergė skaitytojus Lotė Parker ir jos komanda? Ogi stipria, dinamiška siužetine linija ir nepamirštamais veikėjais.

„Man reikia atgauti kvapą, nuraminti širdį ir grįžti į realybę... Patricia Gibney tiesiog pribloškė... nekantrauju perskaityti dar daugiau jos knygų." — Sweet Little Book Blog

„Prikaustanti, atimanti žadą ir neįtikėtinai beprotiška pačia geriausia prasme!" — Chocolate n Waffles

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (49)

Kitos autoriaus knygos

Žiūrėti visas (15)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (7039)