Prisijungti
Kviečiame užsukti ir įsigyti norimą iPhone už itin patrauklią kainą! Tempo.lt

Atgailautojai

10.00 €
+0.5 € platformos administravimo mokestis
ISBN kodas:
null
Leidėjas:
Leidimo metai:
Būklė:
Labai gera
Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Frensė Pret, buvusi prokurorė, po staigios pamotės mirties bando nusiraminti ir pamažu vėl sugrįžti į savo įprastą darbo režimą ir ramų asmeninio gyvenimo užutėkį. Kvietimas atvykti į pusseserės vestuves ir paviešėti prie vandenyno atrodo pasiekęs pačiu laiku. Malonūs vaikystės prisiminimai apie išpuoselėtus giminaičių namus garbingų Naujosios Anglijos šeimų rojuje traukia apsilankyti.

Iš tiesų, viskas čia atrodo kaip buvę. Tik patyrusios teisininkės dėmesį atkreipia keletas keistokų dalykų: pusseserė Houp prieš vestuves atrodo pernelyg sutrikusi ir klausinėja tiesiog nederamų laimingai nuotakai klausimų. Negana to, jos sesuo Penelopė kažkodėl demonstruoja savo prastą ūpą. Galiausiai Frensė kaip ir visi svečiai stebisi, kodėl taip ilgai bažnyčioje nepasirodo jaunoji?

O tada, vestuvių dieną aptikus nužudytą pusseserę Houp, jau daugelį užgriūva klausimai. Ir vienas iš jų svarbiausias: ar tiriančiai nusikaltimą Frensei pavyks pridengti šiurpias šeimos paslaptis ir apsaugoti ją nuo negailestingos arogantiškos turtuolių visuomenės paniekinimo?

Kitos pardavėjo prekės

Žiūrėti visas (8069)

Panašios prekės

Žiūrėti visas (7057)