Grigiškių katino raštai

Autorius:

Kategorija:

Leidykla:

Leidimo metai:

6.00€

Miestas: Vilnius
Sandoris: Parduodu

Siunčiu į kitus miestus

Su DPD tik nuo 1,62 eur.

Pardavėjas

VIP

saduta
(466)
Skelbimo komentaras:

nauja

Santrauka:

„Grigiškių katino raštai“ – linksmi ir pamokomi miestelio katinų nuotykiai, pirma Kęstučio Jašinsko knyga vaikams.

Kiekvienas Lietuvos didmiestis turi kuo pasigirti. Vilnius džiaugiasi Gedimino pilies bokštu ir link jo kopiančiais turistais, Kaunas – beveik nepralaiminčiais krepšininkais ir nenuilstančiu funikulieriumi, Klaipėda – pirmyn atgal zujančiais laivais ir klykiančiomis žuvėdromis.

Grigiškės savo ruožtu didžiuojasi katinais. Čia ūsuoti keturkojai yra išskirtiniai. Jie turi savo nuomonę ir nevengia jos sakyti. Jie nemeta draugų, rūpinasi sveikata, užsiima verslu. Murkimo meistrai net kuria eiles ir išgyvena meilės istorijas. Bet svarbiausia – jie nebijo būti savimi. Jie išvis nieko nebijo.

Vieno tenykščio nepatingėjusio pasidarbuoti plunksnakočiu rainiakailio dėka šiandien galime artimiau pažinti Grigiškių katinų bendruomenę. Jei dabar matytų jus skaitant, jis pasakytų: „Gali būti tik dvi priežastys, kodėl žvilgtelėjote į šią knygelę, – esate vaikas arba jį auklėjate. Tiek pirmuoju, tiek antruoju atveju jūs pašėlusiai laimingas žmogus. Su prieštaraujančiais šiam teiginiui diskutuoju kas antrą trečiadienį. Priimu nuo 18.30 iki 20 valandos. Anksčiau negaliu, nes dirbu, vėliau žiūriu „Žinias“ ir einu miegoti.“

Šis narys parduoda knygų: 406

Susikurk rinkinį ir už siuntimą mokėk mažiau