Laimingo vaiko knyga

Autorius:

Kategorija:

Leidimo metai:

Raktažodžiai:

5.00€

Būklė: Gera
Sandoris: Parduodu

Siunčiu į kitus miestus

Su DPD tik nuo 1,62 eur.

Pardavėjas

lika28
(20)
Skelbimo komentaras:

Šioje knygoje pateikiama unikali informacija apie vaiko sėkmės programavimą nuo pirmosios gimimo dienos. Rasite daug vardų ir jų reikšmių. Taip pat pristatoma daug naudingos informacijos apie vaiko vystymosi raidą nuo gimimo iki 8 metų.

Santrauka:

Vaiko gimimas - pats svarbiausias įvykis kiekvieno žmogaus gyvenime. Visi stengiamės, kad vaikelis augtų sveikas, laimingas, jam nieko netrūktų. Šiek tiek vėliau prasideda pažintis su supančiu pasauliu. Jūsų vaikas yra atviras visai jį supančiai informacijai. Tik nuo jūsų priklauso, kokį pažinimą jis gaus. Ne veltui sakoma, kad pirmieji metai žmogaus asmenybės formavimuisi yra svarbiausi.
Šioje knygoje pateikiama unikali informacija apie vaiko sėkmės programavimą, nuo pirmosios gimimo dienos. Rasite daug vardų ir jų reikšmių. Taip pat pristatoma daug naudingos informacijos apie vaiko vysymosi raidą nuo gimimo iki 8 metų.
Charakterių suderinamumui padės horoskopų skyrelis, kuriame yra specialūs horoskopai vaikučiams.
Visa šeima galės linksmai praleisti laisvalaikį smagiai skaidydama mažųjų šnekorių juokų skyrelį ar žaisdama žaidimus. Tada į sapnų karalystę mažylį palydės puiki pasakėlė.
Sveikatos skyrelyje daug informacijos apie vitaminus, mikroelementus ir jų poveikius. Jei vaikeliui ėmė skaudėti gerklytę, pilvuką - rasite daug namų daktaro patarimų, apie inhaliacijas, kompresus, arbatas ir kitus natūralius gydymo būdus.
Linkime, kad "Laimingo vaiko knyga" jūsų vaikeliui padovanotu dar truputį laimės.
Nuoširdžiai JŪSŲ - Toleina Auma

Šis narys parduoda knygų: 60

Susikurk rinkinį ir už siuntimą mokėk mažiau