Sena: Suteik daiktams naują gyvenimą
Prisijungti

PATARIMAI

Visi susirinkome SENA norėdami suteikti naudotiems daiktams naują gyvenimą ir gyventi kaip galima sąmoningiau. Tam, kad viskas vyktų greičiau ir paprasčiau, dalinamės keliais naudingais patarimais.

PARDUOK GREIČIAU

Padaryk kokybiškas nuotraukas – prekę parodyk kuo aiškiau, estetiškiau, bet realistiškai, kad būtų galima tinkamai įvertinti daikto būklę. Taip sutaupysi savo ir kitų SENA naudotojų laiką bei atlaisvinsi vietą namuose.

Aiškiai ir išsamiai aprašyk prekę, parink tinkamą pavadinimą, kad kiti naudotojai lengvai rastų ieškomą daiktą.

Nustatyk adekvačią kainą, kuria galėtų ir norėtų įsigyti Tavo parduodamą daiktą kiti naudotojai. Tokiu būdu tapsi geidžiamu pardavėju, iš kurio pirkėjai nupirks daugiau daiktų.

TAPK PATIKIMU NARIU

Registruojantis– pateik visą reikiamą informaciją apie save. Gali įkelti savo nuotrauką – žmonės bus linkę labiau Tavimi pasitikėti. Taip pat nepamiršk paprašyti atsiliepimo po kiekvieno įvykusio sandorio iš kitų pirkėjų ir pardavėjų.

SUPAKUOK TINKAMAI

Naudok tvirtą išorinę pakuotę – pavyzdžiui, kartotinę dėžę pagal prekės dydį ir svorį. Skatiname naudoti kartonines dėžes pakartotinai – taip sutaupysi pinigų ir sukursi mažiau šiukšlių. Svarbiausia, kad gabenimo metu daiktas būtų tinkamai apsaugotas nuo purvo, drėgmės ir kitų išorinių veiksnių, galinčių jį sugadinti ar pažeisti.

Nepamiršk užpildo medžiagos – specialių granulių, burbulinės plėvelės, putplasčio, gofruoto kartono, laikraščio ar nereikalingo popieriaus. Taip užtikrinsi, kad prekės nesiliestų prie išorinės pakuotės ir nejudėtų viduje.

Tinkamai pritvirtink etiketę prie siuntos. Atsispausdink siuntos lipduką ir priklijuok ant plokščio siuntos paviršiaus naudojant skaidrią lipniąją juostą. Jei naudoji siuntos pakuotę pakartotinai, prieš tai pašalink senus brūkšninius kodus.