Jaunystės šaltinis: 5 tibeto pratimai 2 knyga

Autorius:

Kategorija:

Leidykla:

Leidimo metai:

ISBN kodai:

8.00€

Būklė: Puiki (kaip nauja)
Miestas: KAUNAS, į kitus miestus siunčiu paštu.
Sandoris: Parduodu

Siunčiu į kitus miestus

Su DPD tik nuo 1,62 eur.

Pardavėjas

VIP

medeina
(1726)

Santrauka:

„Tai lengva. Tai greita. Ir tai veikia! Man patinka ši programa: ji gali smarkiai pakeisti tavo sveikatą, energiją, gyvenimo kokybę.“ - John Gray, „Vyrai iš Marso, moterys – iš Veneros“

Kai 1985 m. buvo pakartotinai išleista knyga Peterio Kelderio „Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai“, ji iškart tapo tarptautiniu leidybos fenomenu. Skaitytojai galėjo susipažinti su Tibeto jaunystės ritualu – penkių pratimų serija, daugybę amžių kurta Tibeto vienuolynuose. Tūkstančiai skaitytojų laiškų patvirtino, kad ši sistema ne tik prideda energijos ir sustiprina atmintį, bet ir leidžia sureguliuoti svorį bei jaustis ir atrodyti gerokai jauniau. „Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai 2 knygoje“ rasite tai, kas netilpo į pirmąją: išsamią sveikatos programą, taip pat smulkiai paaiškintas temas, apie kurias pirmoje knygoje tik užsimenama – 5 Tibeto pratimų istoriją ir kilmę, veikimo principus, mitybos patarimus, išsamų pratimų komplekso paaiškinimą.

Žinios apie pulkininko Bredfordo pratimus, atsivežtus iš kelionės po paslaptingąjį Tibetą lėtai keliavo iš lūpų į lūpas, o perleidus 1939 m. knygą paplito akimirksniu. Per pastarąjį dešimtmetį knyga „Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai“ Jungtinėse Amerikos valstijose aplenkė daugybę New York Times bestselerių. Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje knyga tapo nacionaliniu atradimu. Vokietijoje nuo pat išleidimo prieš dešimtmetį iki šių dienų ji – bestseleris. Dviem dešimtimis užsienio kalbų, taip pat Brailio raštu išleista Kelderio knyga pasklido po pasaulį. Leidykla buvo užversta tūkstančiais laiškų su unikaliomis atjaunėjimo istorijomis. Pasidžiaugę savo pasiektais laimėjimais skaitytojai laiškuose dažnai pateikdavo du klausimus: pageidavo detalesnės informacijos apie Kelderio originaliame leidime trumpai paminėtas skirtingas temas ir norėjo daugiau sužinoti apie paslaptingąjį knygos autorių, nepamiršdami ir pagrindinio herojaus, nepagaunamojo pulkininko Bredfordo. Jūsų rankose knyga, atsakanti į šiuos klausimus.

Kaip veikia 5 Tibeto pratimai

Tibetiečiai tiki, kad žmogaus kūne yra septynios pagrindinės čakros (energijos centrai), kurie silpsta žmogui senstant. Gyvybiškai svarbi energija blokuojama ir taip atsiranda ligos, vyksta senėjimas. Penki paprasti pratimai gali padėti šiems energijos centrams vėl normaliai veikti. Mokslininkai sako kitaip: čakrų išsidėstymas ant stuburo atitinka pagrindines vidaus sekrecijos liaukas, kurios padeda palaikyti biocheminių elementų ir automatinių funkcijų balansą. 5 Tibeto pratimai ypač gerai veikia skydliaukę ir hipofizę, skatina išsiskirti augimo hormoną. Mokslinių tyrimų metu nustatyta, kad nedidelės jo dozės sulėtina organizmo senėjimo procesą.

Šis narys parduoda knygų: 7968

Susikurk rinkinį ir už siuntimą mokėk mažiau