Slaptieji Vilniaus klubo užrašai

Liko vienetų:

1 vnt.

Autorius:

Kategorija:

Leidykla:

Leidimo metai:

ISBN kodai:

Raktažodžiai:

5.00€

Būklė: Puiki (kaip nauja)
Miestas: Vilnius
Sandoris: Parduodu

Siunčiu į kitus miestus

Su DPD tik nuo 1,62 eur.

Pardavėjas

VIP

glam1
(21)
Skelbimo komentaras:

Kartą perskaityta

Nauja knyga apie Vilnių? Per paskutinį dešimtmetį jų atsirado bent dešimt... Vis dėlto ji kitokia – tai šiame mieste gyvenančių filosofų, rašytojų, architektų ir tiesiog miesto stebėtojų tekstai, provokuojantys klausti – kuo Vilnius mus taip pririšo? Ko mes šiandien iš jo norime? Ir kokį jį vis dar mylėsime, net jei jis keisis? Kas apskritai yra Vilnius, mūsų Vilnius?

Ši knyga "Slaptieji Vilniaus klubo užrašai" radosi kaip Vilniaus klubo sumanytas bandymas sučiupti laiką, kuris bando pabėgti – dabartį ir netolimą praeitį, taip pat prisiliesti prie atimos ateities – su viltimi ir tikėjimu.

„Slaptieji Vilniaus Klubo užrašai“ yra dvylikos skirtingų autorių esė rinktinė, gimusi iš to paties pavadinimo skilties žurnale „Naujasis Židinys–Aidai“. Knyga atsirado kaip įvairių autorių mėginimas pažvelgti į Vilnių iš skirtingų, visada asmeninių patirčių. O drauge – apibrėžti savo santykį su mums brangiu miestu. Tai yra bandymai aiškiau suvokti, koks Vilnius mums yra dabar ir kodėl jis yra būtent toks. Skiltis ėjo nuo 2018 m. rudens iki 2020 m. vasario, o jos pavadinimą bei finansines galimybes šiems tekstams atsirasti bei materializuotis knygelės pavidalu suteikė Vilniaus klubas.

Knygos autoriai: Mantas Adomėnas, Gintaras Čaikauskas, Viktoras Bachmetjevas, Julius Sasnauskas, Edmondas Kelmickas, Giedrė Kazlauskaitė, Ramūnas Terleckas, Regimantas Dima, Andrius Jakučiūnas, Ingvaras Butautas, Ernestas Parulskis, Vilius Šimkus.

Šis narys parduoda knygų: 205

Susikurk rinkinį ir už siuntimą mokėk mažiau

Šią knygą taip pat
Parduoda (1)
Slaptieji Vilniaus klubo užraš...

Įvairūs

6.00 €