Kabulo kregždės

Autorius:

Kategorija:

7.00€

Miestas: Kaunas
Sandoris: Parduodu

Siunčiu į kitus miestus

Su DPD tik nuo 1,62 eur.

Pardavėjas

VIP

leila
(521)
Skelbimo komentaras:

,,Kabulo kregždės“ - tai himnas moterims, gyvenančioms mieste, kur nebėra vilties, ir vis tiek mėginančioms įpūsti bent jos kibirkštėlę. Kieti viršeliai.

Santrauka:

Jasmina Kadra (Yasmina Khadra) daugelį metų rašė knygas, turėjusias pasisekimą visame pasaulyje, bet tas pasaulis nieko nežinojo apie Jasminą Kadrą. Paslaptis buvo atskleista tik 2001 m. Pasirodė, kad žymioji rašytoja - tai aukšto rango Alžyro kariškis Mohamedas Muleseulas (Mohammed Moulessehoul), ištarnavęs armijoje 36 metus, paskui išėjęs į atsargą ir atsidėjęs literatūriniam darbui. Slapyvardžiu jis pasirinko du žmonos vardus, taip norėdamas jai ir visoms Alžyro moterims pareikšti susižavėjimą ir meilę.
Sugriautame, pragariško karščio kamuojamame Kabule gyvenimo prasmės ieško du vyrai ir dvi moterys: išsilavinęs, bet nuskurdęs pirklio sūnus, neturinti teisės dirbti advokatė, kalėjimo prižiūrėtojas, priverstas stebėti viešas egzekucijas, ir nepagydoma liga serganti jo žmona. Jie, kaip ir visa afganų tauta, traumuoti karo ir talibų sėjamos beprotystės. Tačiau net ten, kur tvyro visuotinis pamišimas, meilė nepasiduoda ir stengiasi daryti stebuklus. Bet ar stebuklų gali būti šalyje, kur "linksmybės tokios pat žiaurios, kaip linčas"?

Šis narys parduoda knygų: 2307

Susikurk rinkinį ir už siuntimą mokėk mažiau